Штекер ЦС, 17 контактов, М30, на кабель, PLS-28PM-17P; №10366 штек ЦС\17P\М30\каб\ \PLS-28PM-17P\
Оставить отзыв
В избранноеВ сравнение
- Обзор
- Характеристики
- Отзывы (0)
- Реквизиты
Ответная часть PLS-28RF-17P
| Информация о производителе | |
| Производитель | 3M |
| Бренд | 3M |
| Основные | |
| applications | - |
| body orientation | Right Angle |
| connector type | Header |
| contact finish - mating | Gold |
| contact finish thickness - mating | 30.0Вµin(0.76Вµm) |
| contact gender: | Pin(Male) |
| contact material | Copper Alloy |
| contact material: | Copper Alloy |
| contact plating | Gold |
| contact plating: | Gold |
| contact type | Male Pin |
| current rating | 2.0A |
| current rating: | 1.75 A |
| current rating (amps) | 1.75A |
| Дата загрузки | 26.03.2024 |
| factory pack quantity: factory pack quantity: | 200 |
| fastening type | Latch Lock/Eject Hooks, Long |
| features | Keying Slot, Mounting Flange |
| flammability rating: | UL 94 V-0 |
| housing color | Black |
| housing material: | Polyester(PCT) |
| insulation color | Black |
| insulation height | 0.340"(8.64mm) |
| insulation material | Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate(PCT), Polyester, Glass Filled |
| категория | Кнопки, переключатели, разъемы, реле/Разъемы |
| latching type: | Ejector Latch |
| manufacturer | 3M |
| manufacturer: | 3M |
| material flammability rating | UL94 V-0 |
| mating post length: | 6.2 mm |
| maximum operating temperature: | +105 C |
| minimum operating temperature: | -55 C |
| mounting angle: | Right Angle |
| mounting style: | Mounting Flange |
| mounting type | Through Hole, Right Angle |
| number of contacts | 34 |
| number of positions | 34 |
| number of positions: | 34 Position |
| number of positions loaded | All |
| number of rows | 2 |
| number of rows: | 2 Row |
| operating temperature | -55В°C ~ 105В°C |
| packaging | Bulk |
| партномер | 8002012935 |
| part # aliases: | 5,11116E+19 |
| part status | active |
| pitch | 2.54mm |
| pitch: | 2.54 mm |
| product: | Headers |
| product category: | Headers & Wire Housings |
| product type: | Headers & Wire Housings |
| row spacing: | 2.54 mm |
| series | 3000 |
| series: | 3000 |
| shrouded/unshrouded | Shrouded |
| style | Board to Board or Cable |
| subcategory: | Headers & Wire Housings |
| termination | Solder |
| termination method | Solder |
| termination post length: | 2.84 mm |
| termination style: | Solder Pin |
| type: | Shrouded |
| вес, г | 14.72 |
| voltage rating | - |
| voltage rating: | 125 V |
| Время загрузки | 12:10:44 |
0.0
общая оценка
Всего 0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
Отзывов нет
Компания ООО "Телеметрия"
- Название организации: ООО "ТЕЛЕМЕТРИЯ" Юридический адрес организации: Российская Федерация, 664043, Иркутская область, г. Иркутск, ул. Маршала Конева, дом 38 ИНН 7536172565 КПП 381201001 ОГРН 1187536004215 Расчетный счет 40702810010000426573 Банк АО «Тинькофф Банк» БИК банка 044525974 ИНН банка 7710140679 Корреспондентский счет банка 30101810145250000974 Юридический адрес банка 127287, г. Москва, ул. Хуторская 2-я, д. 38А, стр. 26














