PXMBNI16RPM03ASCM16, Circular Metric Connectors M16 Series Rear Pnl Mnt Conn
Оставить отзыв
В избранноеВ сравнение
- Обзор
- Характеристики
- Отзывы (0)
- Реквизиты
3-позиционная розетка с круглым разъемом, чашка для пайки с наружными контактами
| Информация о производителе | |
| Производитель | Bulgin |
| Бренд | Bulgin |
| Основные | |
| applications | - |
| automotive | Unknown |
| backshell material, plating | - |
| body orientation | Straight |
| cable opening | - |
| color | Black |
| connector size | Miniature |
| connector type | Receptacle, Male Pins |
| contact finish - mating | Gold |
| contact finish thickness - mating | - |
| contact gender | PIN |
| contact material | Copper Alloy |
| contact plating | Gold |
| current rating | 5.0A |
| current rating (amps) | 5A |
| Дата загрузки | 26.03.2024 |
| eccn | EAR99 |
| eccn (us) | ear99 |
| eu rohs | compliant |
| fastening type | Threaded |
| features | UV Resistant |
| htsus | 8536.69.4020 |
| insert material | - |
| insulation resistance (mohm) | 1000000 |
| ip rating | IP68 |
| категория | Кнопки, переключатели, разъемы, реле/Разъемы |
| less contact | No |
| manufacturer | Bulgin |
| material flammability rating | UL94 V-0 |
| mating style | Threaded |
| maximum contact resistance (mohm) | 5 |
| maximum current rating (a) | 5 |
| maximum operating temperature | +80°C |
| maximum operating temperature (°c) | 80 |
| maximum voltage rating | 125VDC|125VAC |
| minimum operating temperature | -40°C |
| minimum operating temperature (°c) | -40 |
| moisture sensitivity level (msl) | Not Applicable |
| mounting | Through Hole |
| mounting feature | Bulkhead - Front Side Nut |
| mounting type | Panel Mount, Through Hole |
| number of contacts | 6 |
| number of ports | 1 |
| number of positions | 6 (Power) |
| number of terminals | 6 |
| operating temperature | -40В°C ~ 80В°C |
| orientation | Keyed |
| package | Bulk |
| packaging | Bulk |
| партномер | 8005576453 |
| part status | active |
| plug/socket | Plug |
| ppap | Unknown |
| reach status | REACH Unaffected |
| rohs status | ROHS3 Compliant |
| series | BuccaneerВ® 400 |
| shell finish | - |
| shell material | Polyamide (PA), Nylon |
| shell size | 19 |
| shell size - insert | - |
| shielding | Unshielded |
| termination | Solder |
| termination method | Solder |
| tradename | Buccaneer® |
| type | Circular |
| voltage rating | 125VAC/DC |
| Время загрузки | 11:30:12 |
| wire size (awg) | 22-26 |
0.0
общая оценка
Всего 0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
Отзывов нет
Компания ООО "Телеметрия"
- Название организации: ООО "ТЕЛЕМЕТРИЯ" Юридический адрес организации: Российская Федерация, 664043, Иркутская область, г. Иркутск, ул. Маршала Конева, дом 38 ИНН 7536172565 КПП 381201001 ОГРН 1187536004215 Расчетный счет 40702810010000426573 Банк АО «Тинькофф Банк» БИК банка 044525974 ИНН банка 7710140679 Корреспондентский счет банка 30101810145250000974 Юридический адрес банка 127287, г. Москва, ул. Хуторская 2-я, д. 38А, стр. 26
















