LH1550AT1, Solid State Relays - PCB Mount Normally Open Form 1A 350V
Оставить отзыв
В избранноеВ сравнение
Артикул: LH1550AT1
- Обзор
- Характеристики
- Отзывы (0)
- Реквизиты
Твердотельный SPST-NO (1 форма A) 6-DIP (0,300 дюйма, 7,62 мм)
| Информация о производителе | |
| Производитель | VISHAY INTERTECHNOLOGY INC. |
| Бренд | VISHAY INTERTECHNOLOGY INC. |
| Основные | |
| base product number | LH1550 -> |
| circuit | SPST-NO (1 Form A) |
| circuit arrangement | 1 Form A |
| Дата загрузки | 13.04.2024 |
| eccn | EAR99 |
| eccn (us) | ear99 |
| eu rohs | compliant |
| htsus | 8536.41.0030 |
| input type | DC |
| i/o isolation voltage (v) | 5300(RMS) |
| категория | Кнопки, переключатели, разъемы, реле/Реле |
| lead shape | Through Hole |
| load current | 120mA |
| maximum input current (ma) | 50 |
| maximum input voltage (v) | 1.45 |
| maximum off-state leakage current (ua) | 1 |
| maximum operating temperature (°c) | 85 |
| maximum output current (a) | 0.1 |
| maximum output voltage (v) | 350 |
| maximum power dissipation (mw) | 550 |
| maximum turn-off time (ms) | 3 |
| maximum turn-on time (ms) | 3 |
| minimum operating temperature (°c) | -40 |
| moisture sensitivity level (msl) | 1 (Unlimited) |
| mounting | Through Hole |
| mounting type | Through Hole |
| on-state resistance (max) | 28 Ohms |
| output device | MOSFET |
| output type | AC|DC |
| package | Tube |
| package / case | 6-DIP (0.300"", 7.62mm) |
| package height | 3.81(Max) |
| package length | 8.7(Max) |
| package width | 6.5(Max) |
| packaging | Tube |
| партномер | 8006225334 |
| part status | active |
| pcb changed | 6 |
| pin count | 6 |
| rohs status | ROHS3 Compliant |
| series | LH1550 -> |
| standard package name | DIP |
| supplier device package | 6-DIP |
| supplier package | PDIP |
| termination style | PC Pin |
| typical input to output capacitance (pf) | 0.7 |
| voltage - input | 1.25VDC |
| voltage - load | 0V ~ 350V |
| Время загрузки | 21:11:55 |
0.0
общая оценка
Всего 0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
Отзывов нет
Компания ООО "Телеметрия"
- Название организации: ООО "ТЕЛЕМЕТРИЯ" Юридический адрес организации: Российская Федерация, 664043, Иркутская область, г. Иркутск, ул. Маршала Конева, дом 38 ИНН 7536172565 КПП 381201001 ОГРН 1187536004215 Расчетный счет 40702810010000426573 Банк АО «Тинькофф Банк» БИК банка 044525974 ИНН банка 7710140679 Корреспондентский счет банка 30101810145250000974 Юридический адрес банка 127287, г. Москва, ул. Хуторская 2-я, д. 38А, стр. 26









