LH1546AEFTR, Solid State Relays - PCB Mount Normally Open Form 1A
Оставить отзыв
В избранноеВ сравнение
Артикул: LH1546AEFTR
- Обзор
- Характеристики
- Отзывы (0)
- Реквизиты
Solid State Relay 50mA 1.45V DC-IN 0.12A 350V AC/DC-OUT 4-Pin SOP T/R
| Информация о производителе | |
| Производитель | VISHAY INTERTECHNOLOGY INC. |
| Бренд | VISHAY INTERTECHNOLOGY INC. |
| Основные | |
| automotive | No |
| capacitance | 10pF |
| circuit arrangement | 1 Form A |
| contact configuration | SPST |
| control voltage range | 1 → 1.45 V |
| Дата загрузки | 13.04.2024 |
| eccn (us) | ear99 |
| eu rohs | compliant |
| input type | DC |
| i/o isolation voltage (v) | 3750(RMS) |
| категория | Кнопки, переключатели, разъемы, реле/Реле |
| lead shape | Gull-wing |
| load voltage range | Maximum of 350V |
| maximum control voltage | 1.45 V |
| maximum input current (ma) | 50 |
| maximum input voltage (v) | 1.45 |
| maximum load current | 0.12 A |
| maximum load voltage | 350V ac/dc |
| maximum operating temperature | +85°C |
| maximum operating temperature (°c) | 85 |
| maximum output current (a) | 0.12 |
| maximum output voltage (v) | 350 |
| maximum power dissipation (mw) | 550 |
| maximum turn on time | 3ms |
| minimum control voltage | 1 V |
| minimum input voltage (v) | 1 |
| minimum operating temperature | -40°C |
| minimum operating temperature (°c) | -40 |
| mounting | surface mount |
| mounting type | Surface Mount |
| off state leakage current | 1nA |
| operating temperature range | -40 →+85°C |
| output device | MOSFET |
| output type | AC|DC |
| package style | SOP-4 |
| packaging | Tape and Reel |
| партномер | 8006216749 |
| part status | active |
| pcb changed | 4 |
| pin count | 4 |
| ppap | No |
| relay type | Solid State Relay |
| standard package name | SOP |
| supplier package | SOP |
| switching type | DC |
| terminal type | Solder Tab |
| Время загрузки | 21:11:55 |
0.0
общая оценка
Всего 0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
Отзывов нет
Компания ООО "Телеметрия"
- Название организации: ООО "ТЕЛЕМЕТРИЯ" Юридический адрес организации: Российская Федерация, 664043, Иркутская область, г. Иркутск, ул. Маршала Конева, дом 38 ИНН 7536172565 КПП 381201001 ОГРН 1187536004215 Расчетный счет 40702810010000426573 Банк АО «Тинькофф Банк» БИК банка 044525974 ИНН банка 7710140679 Корреспондентский счет банка 30101810145250000974 Юридический адрес банка 127287, г. Москва, ул. Хуторская 2-я, д. 38А, стр. 26












