- Обзор
- Характеристики
- Отзывы (0)
- Реквизиты
ЭлектроэлементSolid State Relays - PCB Mount 350V, DPST-NC, DIP8 PCB 150mA 15ohm 85pF
| Информация о производителе | |
| Производитель | Omron |
| Бренд | Omron |
| Основные | |
| circuit | SPST-NC (1 Form B) x 2 |
| contact form | DPST(2 Form B) |
| contact form: | DPST(2 Form B) |
| control voltage range: | 1 VDC to 1.3 VDC |
| Дата загрузки | 13.04.2024 |
| eccn | EAR99 |
| factory pack quantity | 200 |
| factory pack quantity: factory pack quantity: | 200 |
| height | 3.65 mm |
| htsus | 8536.49.0055 |
| input current | 3 mA |
| input current: | 50 mA |
| input to output isolation method | Optocoupler |
| input to output isolation method: | Optocoupler |
| input voltage | 1.3 V |
| input voltage: | 1.3 V |
| категория | Кнопки, переключатели, разъемы, реле/Реле |
| length | 9.66 mm |
| load current | 120mA |
| load current rating | 150 mA |
| load current rating: | 150 mA |
| load voltage rating | 350 VAC |
| load voltage rating: | 350 VAC, 350 VDC |
| manufacturer | OMRON |
| manufacturer: | Omron |
| maximum operating temperature | +65 C |
| maximum operating temperature: | +85 C |
| minimum operating temperature | -20 C |
| minimum operating temperature: | -40 C |
| moisture sensitivity level (msl) | 1 (Unlimited) |
| mounting style | Through Hole |
| mounting style: | PCB Mount |
| mounting type | Through Hole |
| on-state resistance (max) | 35 Ohms |
| output type | MOSFET |
| output type: | MOSFET |
| package | Tube |
| package / case | DIP-8 |
| package / case: | DIP-8 |
| packaging | Tube |
| packaging: | Tube |
| партномер | 8001973745 |
| part # aliases: | G3VM354C |
| product | Power Relays |
| product: | Solid State Relays |
| product category | Solid State Relays-PCB Mount |
| product category: | Solid State Relays-PCB Mount |
| product type: | SSR-Solid State Relays |
| relay contact form: | 2 Form B(DPST-NC) |
| rohs | In Transition |
| rohs status | RoHS Compliant |
| series | G3VM |
| series: | G3VM |
| subcategory: | Relays |
| supplier device package | 8-DIP |
| termination style | Solder Pin |
| termination style: | Solder Pin |
| type | High Current |
| type: | High Current |
| unit weight | 0.008818 oz |
| вес, г | 0.25 |
| voltage - input | 1.15VDC |
| voltage - load | 0V ~ 350V |
| Время загрузки | 21:25:11 |
| width | 6.4 mm |
0.0
общая оценка
Всего 0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
Отзывов нет
Компания ООО "Телеметрия"
- Название организации: ООО "ТЕЛЕМЕТРИЯ" Юридический адрес организации: Российская Федерация, 664043, Иркутская область, г. Иркутск, ул. Маршала Конева, дом 38 ИНН 7536172565 КПП 381201001 ОГРН 1187536004215 Расчетный счет 40702810010000426573 Банк АО «Тинькофф Банк» БИК банка 044525974 ИНН банка 7710140679 Корреспондентский счет банка 30101810145250000974 Юридический адрес банка 127287, г. Москва, ул. Хуторская 2-я, д. 38А, стр. 26









