- Обзор
- Характеристики
- Отзывы (0)
- Реквизиты
ЭлектроэлементCPC1018N Series SPST 600 mA 60 V Single Channel Solid State Relay SMT - SOIC-4
| Информация о производителе | |
| Производитель | Littelfuse |
| Бренд | Littelfuse |
| Основные | |
| contact form | SPST(1 Form A) |
| contact form: | SPST(1 Form A) |
| control voltage range: | 900 mVDC to 1.5 VDC |
| Дата загрузки | 13.04.2024 |
| factory pack quantity | 100 |
| factory pack quantity: factory pack quantity: | 100 |
| height | 2.184 mm |
| input current | 50 mA |
| input current: | 50 mA |
| input to output isolation method | Optocoupler |
| input to output isolation method: | Optocoupler |
| категория | Кнопки, переключатели, разъемы, реле/Реле |
| length | 4.089 mm |
| load current rating | 600 mA |
| load current rating: | 600 mA |
| load voltage rating | 60 VDC |
| load voltage rating: | 60 VDC |
| manufacturer | IXYS |
| manufacturer: | IXYS |
| maximum operating temperature: | +85 C |
| minimum operating temperature: | -40 C |
| moisture sensitive: | Yes |
| mounting style | SMD/SMT |
| mounting style: | PCB Mount |
| output type | MOSFET |
| output type: | MOSFET |
| package / case | SOP-4 |
| package / case: | SOP-4 |
| packaging | Tube |
| packaging: | Tube |
| партномер | 8002983065 |
| pd - power dissipation | 400 mW |
| pd - power dissipation: | 400 mW |
| product | Sensing Relays |
| product: | Solid State Relays |
| product category | Solid State Relays-PCB Mount |
| product category: | Solid State Relays-PCB Mount |
| product type: | SSR-Solid State Relays |
| relay contact form: | 1 Form A(SPST-NO) |
| rohs | Details |
| series | CPC1018 |
| series: | CPC1018 |
| subcategory: | Relays |
| termination style | Gull Wing Lead |
| termination style: | SMD/SMT |
| tradename | Clare |
| tradename: | Clare |
| type | Miniature |
| type: | Miniature |
| вес, г | 01.01.2024 |
| Время загрузки | 21:09:42 |
| width | 3.8 mm |
0.0
общая оценка
Всего 0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
Отзывов нет
Компания ООО "Телеметрия"
- Название организации: ООО "ТЕЛЕМЕТРИЯ" Юридический адрес организации: Российская Федерация, 664043, Иркутская область, г. Иркутск, ул. Маршала Конева, дом 38 ИНН 7536172565 КПП 381201001 ОГРН 1187536004215 Расчетный счет 40702810010000426573 Банк АО «Тинькофф Банк» БИК банка 044525974 ИНН банка 7710140679 Корреспондентский счет банка 30101810145250000974 Юридический адрес банка 127287, г. Москва, ул. Хуторская 2-я, д. 38А, стр. 26












