- Обзор
- Характеристики
- Отзывы (0)
- Реквизиты
Relays\Solid State RelaysSolid State SPST-NO (1 Form A) 4-SIP
| Информация о производителе | |
| Производитель | Panasonic |
| Бренд | Panasonic |
| Основные | |
| circuit | SPST-NO (1 Form A) |
| contact configuration | SPST |
| contact form: | SPST(1 Form A) |
| control voltage range: | 1.4 VDC |
| Дата загрузки | 13.04.2024 |
| eccn | EAR99 |
| factory pack quantity: factory pack quantity: | 25 |
| htsus | 8536.41.0030 |
| input current: | 6.5 mA |
| input to output isolation method: | Optocoupler |
| input voltage: | 30 V |
| isolation voltage: | 2.5 kV |
| категория | Кнопки, переключатели, разъемы, реле/Реле |
| load current | 2.7A |
| load current rating: | 2.7 A |
| load voltage rating: | 60 VAC, 60 VDC |
| manufacturer: | Panasonic |
| maximum load current | 2.7 A |
| maximum load voltage | 60 V ac/dc |
| maximum operating temperature: | +85 C |
| minimum operating temperature: | -40 C |
| moisture sensitivity level (msl) | 1 (Unlimited) |
| mounting style: | PCB Mount |
| mounting type | Through Hole |
| on-state resistance (max) | 180 mOhms |
| output device | Photo MOSFET |
| output type | AC, DC |
| output type: | Photo MOSFET |
| package | Tube |
| package / case | 4-SIP |
| package / case: | SIP-4 |
| packaging: | Tube |
| партномер | 8005770258 |
| product: | Solid State Relays |
| product category: | Solid State Relays-PCB Mount |
| product type: | SSR-Solid State Relays |
| range | PhotoMOS |
| relay contact form: | 1 Form A(SPST-NO) |
| rohs status | RoHS Compliant |
| series | PhotoMOSв„ў AQZ -> |
| series: | AQZ20xD |
| subcategory: | Relays |
| supplier device package | 4-SIL |
| switching type | MOSFET Switching |
| termination style | PC Pin |
| termination style: | Solder Pin |
| tradename: | PhotoMOS |
| type: | Controller |
| вес, г | 4.61 |
| voltage - input | 1.4VDC |
| voltage - load | 0V ~ 60V |
| Время загрузки | 21:25:54 |
0.0
общая оценка
Всего 0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
Отзывов нет
Компания ООО "Телеметрия"
- Название организации: ООО "ТЕЛЕМЕТРИЯ" Юридический адрес организации: Российская Федерация, 664043, Иркутская область, г. Иркутск, ул. Маршала Конева, дом 38 ИНН 7536172565 КПП 381201001 ОГРН 1187536004215 Расчетный счет 40702810010000426573 Банк АО «Тинькофф Банк» БИК банка 044525974 ИНН банка 7710140679 Корреспондентский счет банка 30101810145250000974 Юридический адрес банка 127287, г. Москва, ул. Хуторская 2-я, д. 38А, стр. 26












