- Обзор
- Характеристики
- Отзывы (0)
- Реквизиты
Реле твердотельныеThe Panasonic AQV series of PhotoMOS relays are mosfet-enabled solid-state relays featuring low off-state leakage current and stable on-resistance over the life of the device.
| Информация о производителе | |
| Производитель | Panasonic |
| Бренд | Panasonic |
| Основные | |
| contact configuration | SPST |
| contact form | SPST(1 Form A) |
| contact form: | SPST(1 Form A) |
| control voltage range: | 1.14 VDC |
| Дата загрузки | 13.04.2024 |
| factory pack quantity | 1000 |
| factory pack quantity: factory pack quantity: | 1000 |
| height | 3.6 mm |
| input current | 50 mA |
| input current: | 50 mA |
| input to output isolation method | Optocoupler |
| input to output isolation method: | Optocoupler |
| isolation voltage: | 1.5 kV |
| категория | Кнопки, переключатели, разъемы, реле/Реле |
| кол-во в упаковке | 1000 |
| Корпус | SMD6 |
| length | 8.8 mm |
| load current rating | 2.5 A |
| load current rating: | 2.5 A |
| load voltage rating | 60 VAC, 60 VDC |
| load voltage rating: | 60 VAC, 60 VDC |
| manufacturer | PANASONIC |
| manufacturer: | Panasonic |
| maximum load current | 2.5 A |
| maximum load voltage | 60 V ac/dc |
| maximum operating temperature: | +85 C |
| minimum operating temperature: | -40 C |
| mounting style | SMD/SMT |
| mounting style: | PCB Mount |
| mounting type | Surface Mount |
| output device | Photo MOSFET |
| output type | MOSFET |
| output type: | Photo MOSFET |
| package / case | SMD DIP-6 |
| package / case: | SMD DIP-6 |
| packaging | MouseReel |
| партномер | 8026782442 |
| pd - power dissipation | 550 mW |
| pd - power dissipation: | 550 mW |
| product | SSR-Solid State Relays |
| product: | Solid State Relays |
| product category | Solid State Relays-PCB Mount |
| product category: | Solid State Relays-PCB Mount |
| product type: | SSR-Solid State Relays |
| range | PhotoMOS |
| relay contact form: | 1 Form A(SPST-NO) |
| rohs | Details |
| series | AQV |
| series: | AQV25xG |
| subcategory: | Relays |
| switching type | MOSFET Switching |
| termination style | Gull Wing Lead |
| termination style: | SMD/SMT |
| tradename | PhotoMOS |
| tradename: | PhotoMOS |
| type | Controller |
| type: | Controller |
| вес, г | 0.5 |
| Время загрузки | 21:10:36 |
| width | 6.4 mm |
0.0
общая оценка
Всего 0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
Отзывов нет
Компания ООО "Телеметрия"
- Название организации: ООО "ТЕЛЕМЕТРИЯ" Юридический адрес организации: Российская Федерация, 664043, Иркутская область, г. Иркутск, ул. Маршала Конева, дом 38 ИНН 7536172565 КПП 381201001 ОГРН 1187536004215 Расчетный счет 40702810010000426573 Банк АО «Тинькофф Банк» БИК банка 044525974 ИНН банка 7710140679 Корреспондентский счет банка 30101810145250000974 Юридический адрес банка 127287, г. Москва, ул. Хуторская 2-я, д. 38А, стр. 26












