- Обзор
- Характеристики
- Отзывы (0)
- Реквизиты
Isolators\Optoisolators - Triac, SCR OutputOptoisolator Triac Output 3750Vrms 1 Channel 4-SOP
| Информация о производителе | |
| Производитель | Panasonic |
| Бренд | Panasonic |
| Основные | |
| approval agency | cUR, VDE |
| contact configuration | SPST |
| control voltage range | 1.21 → 1.3 V |
| current - dc forward (if) (max) | 50mA |
| current - on state (it (rms)) (max) | 50mA |
| Дата загрузки | 13.04.2024 |
| eccn | EAR99 |
| htsus | 8541.40.8000 |
| категория | Кнопки, переключатели, разъемы, реле/Реле |
| maximum control voltage | 1.3 V |
| maximum load current | 3.5 mA |
| maximum load voltage | 600 V |
| maximum operating temperature | +100°C |
| maximum turn on time | 0.1ms |
| minimum control voltage | 1.21 V |
| minimum load current | 0.3 mA |
| minimum operating temperature | -40°C |
| moisture sensitivity level (msl) | 1 (Unlimited) |
| mounting type | Surface Mount |
| number of channels | 1 |
| off state leakage current | 1 μA |
| operating temperature | -40В°C ~ 100В°C |
| operating temperature range | -40 →+100°C |
| output device | Triac |
| output type | Triac |
| package | Tube |
| package / case | 4-SMD, Gull Wing |
| package style | SOP4 |
| партномер | 8007011304 |
| rohs status | RoHS Compliant |
| series | APT -> |
| supplier device package | 4-SOP |
| switching type | Zero Cross |
| terminal type | Surface Mount |
| turn on time | 100Вµs (Max) |
| voltage - forward (vf) (typ) | 1.21V |
| voltage - isolation | 3750Vrms |
| voltage - off state | 600V |
| Время загрузки | 21:12:39 |
0.0
общая оценка
Всего 0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
Отзывов нет
Компания ООО "Телеметрия"
- Название организации: ООО "ТЕЛЕМЕТРИЯ" Юридический адрес организации: Российская Федерация, 664043, Иркутская область, г. Иркутск, ул. Маршала Конева, дом 38 ИНН 7536172565 КПП 381201001 ОГРН 1187536004215 Расчетный счет 40702810010000426573 Банк АО «Тинькофф Банк» БИК банка 044525974 ИНН банка 7710140679 Корреспондентский счет банка 30101810145250000974 Юридический адрес банка 127287, г. Москва, ул. Хуторская 2-я, д. 38А, стр. 26












