- Обзор
- Характеристики
- Отзывы (0)
- Реквизиты
Triac & SCR Output Optocouplers AC 600V 100mA Random SSR NCNR
| Информация о производителе | |
| Производитель | Panasonic |
| Бренд | Panasonic |
| Основные | |
| contact configuration | SPST |
| control voltage range | 1.21 → 1.3 V |
| Дата загрузки | 13.04.2024 |
| factory pack quantity | 50 |
| height | 3.4 mm |
| if - forward current | 50 mA |
| isolation voltage | 5000 Vrms |
| категория | Кнопки, переключатели, разъемы, реле/Реле |
| length | 8.8 mm |
| manufacturer | PANASONIC |
| maximum control voltage | 1.3 V |
| maximum load current | 3.5 mA |
| maximum load voltage | 600 V |
| maximum operating temperature | +100 C |
| maximum turn on time | 0.1ms |
| maximum turn-on time | 100 us |
| minimum control voltage | 1.21 V |
| minimum load current | 0.3 mA |
| minimum operating temperature | -40 C |
| mounting type | PCB Mount |
| number of channels | 1 Channel |
| off state leakage current | 1 μA |
| operating temperature range | -40 →+100°C |
| output device | Triac |
| output type | PhotoTriac |
| package / case | DIP-6 |
| package style | DIP6 |
| packaging | Tube |
| партномер | 8012536613 |
| pd - power dissipation | 500 mW(1/2 W) |
| product category | Triac SCR Output Optocouplers |
| rohs | Details |
| switching type | Random |
| terminal type | Through Hole |
| vf - forward voltage | 1.21 V |
| Время загрузки | 21:12:39 |
| width | 6.4 mm |
0.0
общая оценка
Всего 0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
Отзывов нет
Компания ООО "Телеметрия"
- Название организации: ООО "ТЕЛЕМЕТРИЯ" Юридический адрес организации: Российская Федерация, 664043, Иркутская область, г. Иркутск, ул. Маршала Конева, дом 38 ИНН 7536172565 КПП 381201001 ОГРН 1187536004215 Расчетный счет 40702810010000426573 Банк АО «Тинькофф Банк» БИК банка 044525974 ИНН банка 7710140679 Корреспондентский счет банка 30101810145250000974 Юридический адрес банка 127287, г. Москва, ул. Хуторская 2-я, д. 38А, стр. 26









