- Обзор
- Характеристики
- Отзывы (0)
- Реквизиты
Разъeмы\Прочие разъемы NeutrikTrue 75 Ω design meets HDTV / DVD requirements Gold plated center contact
| Информация о производителе | |
| Производитель | Neutrik |
| Бренд | Neutrik |
| Основные | |
| adapter type | BNC Socket to BNC Socket |
| adapter type a | BNC |
| adapter type b | BNC |
| body finish: | Copper-Tin-Zinc Alloy |
| body material: | Zinc Die Cast |
| body orientation | Straight |
| body plating | Gold |
| body style: | Bulkhead |
| coaxial connector type | BNC Connector |
| contact material | Brass |
| contact material: | Brass |
| contact plating | Gold |
| contact plating: | Gold |
| coupling mechanism: | Bayonet |
| Дата загрузки | 17.03.2024 |
| factory pack quantity: factory pack quantity: | 100 |
| gender | Female |
| gender: | Jack(Socket) |
| gender a | Female |
| gender b | Female |
| impedance | 75Ω |
| impedance: | 75 Ohms |
| insulation resistance: | 5 GOhms |
| категория | Кнопки, переключатели, разъемы, реле/Разъемы |
| manufacturer: | Neutrik |
| maximum frequency: | 3 GHz |
| maximum operating temperature | +85°C |
| maximum operating temperature: | +85 C |
| minimum operating temperature | -30°C |
| minimum operating temperature: | -30 C |
| mounting style: | Flange Mount |
| mounting type | Panel Mount |
| orientation: | Straight |
| партномер | 8004042143 |
| polarity | Normal |
| polarity: | Standard |
| product: | Connectors |
| product category: | RF Connectors/Coaxial Connectors |
| product type: | RF Connectors/Coaxial Connectors |
| rf series: | BNC |
| series: | NBB |
| subcategory: | RF Interconnects |
| termination method | Crimp |
| termination style: | Press Fit |
| вес, г | 29.07.2024 |
| voltage rating: | 500 V |
| Время загрузки | 0:03:30 |
0.0
общая оценка
Всего 0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
Отзывов нет
Компания ООО "Телеметрия"
- Название организации: ООО "ТЕЛЕМЕТРИЯ" Юридический адрес организации: Российская Федерация, 664043, Иркутская область, г. Иркутск, ул. Маршала Конева, дом 38 ИНН 7536172565 КПП 381201001 ОГРН 1187536004215 Расчетный счет 40702810010000426573 Банк АО «Тинькофф Банк» БИК банка 044525974 ИНН банка 7710140679 Корреспондентский счет банка 30101810145250000974 Юридический адрес банка 127287, г. Москва, ул. Хуторская 2-я, д. 38А, стр. 26




















