| Информация о производителе | |
| Производитель | Molex |
| Бренд | Molex |
| Основные | |
| actuator color | Brown |
| actuator material | Polyphenylene Sulfide(PPS) |
| contact finish | Tin Bismuth |
| contact finish thickness | 39.4Вuin(1.00Вum) |
| contact material | Phosphor Bronze |
| current rating (amps) | 1A |
| Дата загрузки | 11.07.2023 |
| dielectric material | Polyamide(PA), Nylon, Glass Filled |
| features | Solder Retention, Zero Insertion Force(ZIF) |
| ffc, fcb thickness | 0.30mm |
| height above board | 0.106"(2.70mm) |
| housing color | White |
| категория | Кнопки, переключатели, разъемы, реле/Разъемы |
| кол-во в упаковке | 1000 |
| locking feature | Slide Lock |
| manufacturer | Molex |
| material flammability rating | UL94 V-0 |
| mating cycles | 30 |
| mounting type | Surface Mount, Right Angle |
| number of positions | 12 |
| operating temperature | -40В C ~ 85В C |
| packaging | Digi-ReelВ(r) |
| партномер | 8017598327 |
| part status | active |
| pitch | 0.039"(1.00mm) |
| series | Easy-On 52207 |
| termination | Solder |
| вес, г | 1.26 |
| voltage rating | 125V |
| Время загрузки | 1:15:30 |