- Обзор
- Характеристики
- Отзывы (0)
- Реквизиты
Conn Micro High Speed Socket Strip SKT 120 POS 0.5mm Solder ST SMD T/R
| Информация о производителе | |
| Производитель | Samtec |
| Бренд | Samtec |
| Основные | |
| application: | Power, Signal |
| connector type | Receptacle, Center Strip Contacts |
| contact finish | Gold |
| contact finish thickness | 3.00Вµin(0.076Вµm) |
| contact material: | Phosphor Bronze |
| contact plating: | Gold |
| current rating: | 2 A |
| data rate: | 25 Gbps |
| Дата загрузки | 09.04.2024 |
| factory pack quantity: factory pack quantity: | 64 |
| features | Board Guide, Ground Bus(Plane), Pick and Place |
| flammability rating: | UL 94 V-0 |
| height above board | 0.128"(3.25mm) |
| housing material: | Liquid Crystal Polymer(LCP) |
| категория | Кнопки, переключатели, разъемы, реле/Разъемы |
| manufacturer | Samtec Inc. |
| manufacturer: | Samtec |
| maximum operating temperature: | +125 C |
| minimum operating temperature: | -55 C |
| mounting angle: | Vertical |
| mounting style: | Mounting Peg |
| mounting type | Surface Mount |
| number of positions | 120 |
| number of positions: | 120 Position |
| number of rows | 2 |
| number of rows: | 2 Row |
| packaging | Cut Tape(CT) |
| packaging: | Tray |
| партномер | 8014046088 |
| part status | active |
| pitch | 0.020"(0.50mm) |
| pitch: | 0.5 mm |
| product: | Sockets |
| product category: | Board to Board & Mezzanine Connectors |
| product type: | Board to Board & Mezzanine Connectors |
| series | Q StripВ® QSH |
| series: | QSH |
| subcategory: | Board to Board & Mezzanine Connectors |
| termination style: | Solder |
| tradename: | Q Strip |
| voltage rating: | 175 VAC |
| Время загрузки | 16:17:25 |
0.0
общая оценка
Всего 0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
Отзывов нет
Компания ООО "Телеметрия"
- Название организации: ООО "ТЕЛЕМЕТРИЯ" Юридический адрес организации: Российская Федерация, 664043, Иркутская область, г. Иркутск, ул. Маршала Конева, дом 38 ИНН 7536172565 КПП 381201001 ОГРН 1187536004215 Расчетный счет 40702810010000426573 Банк АО «Тинькофф Банк» БИК банка 044525974 ИНН банка 7710140679 Корреспондентский счет банка 30101810145250000974 Юридический адрес банка 127287, г. Москва, ул. Хуторская 2-я, д. 38А, стр. 26









