- Обзор
- Характеристики
- Отзывы (0)
- Реквизиты
Rugged Edge Rate® contact Smooth broad milled contact surface for increased wear life Positions: Up to 200
| Информация о производителе | |
| Производитель | Samtec |
| Бренд | Samtec |
| Основные | |
| body orientation | Straight |
| contact material | Phosphor Bronze |
| contact material: | Phosphor Bronze |
| contact plating | Gold |
| contact plating: | Gold |
| current rating | 2.2A |
| current rating: | 1.4 A |
| data rate: | 56 Gbps |
| Дата загрузки | 09.04.2024 |
| factory pack quantity: factory pack quantity: | 125 |
| flammability rating: | UL 94 V-0 |
| housing material: | Liquid Crystal Polymer(LCP) |
| категория | Кнопки, переключатели, разъемы, реле/Разъемы |
| manufacturer: | Samtec |
| maximum operating temperature: | +125 C |
| minimum operating temperature: | -55 C |
| mounting angle: | Vertical |
| mounting style: | Mounting Peg |
| mounting type | Surface Mount |
| number of contacts | 100 |
| number of positions: | 100 Position |
| number of rows | 2 |
| number of rows: | 2 Row |
| packaging: | Reel, Cut Tape |
| партномер | 8005888890 |
| pitch | 0.8mm |
| pitch: | 0.8 mm |
| product: | Headers |
| product category: | Board to Board & Mezzanine Connectors |
| product type: | Board to Board & Mezzanine Connectors |
| series | ERM8 |
| series: | ERM8 |
| shrouded/unshrouded | Shrouded |
| subcategory: | Board to Board & Mezzanine Connectors |
| termination method | Solder |
| termination style: | Solder |
| tradename: | Edge Rate |
| voltage rating | 225 V, 318 V dc |
| voltage rating: | 300 VAC |
| Время загрузки | 16:19:15 |
0.0
общая оценка
Всего 0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
Отзывов нет
Компания ООО "Телеметрия"
- Название организации: ООО "ТЕЛЕМЕТРИЯ" Юридический адрес организации: Российская Федерация, 664043, Иркутская область, г. Иркутск, ул. Маршала Конева, дом 38 ИНН 7536172565 КПП 381201001 ОГРН 1187536004215 Расчетный счет 40702810010000426573 Банк АО «Тинькофф Банк» БИК банка 044525974 ИНН банка 7710140679 Корреспондентский счет банка 30101810145250000974 Юридический адрес банка 127287, г. Москва, ул. Хуторская 2-я, д. 38А, стр. 26












