- Обзор
- Характеристики
- Отзывы (0)
- Реквизиты
Электроэлемент160 CONTACT(S), FEMALE, STRAIGHT TWO PART BOARD CONNECTOR, SURFACE MOUNT
| Информация о производителе | |
| Производитель | Samtec |
| Бренд | Samtec |
| Основные | |
| body orientation | Straight |
| category | Connectors, Interconnects |
| connector type | Receptacle, Center Strip Contacts |
| contact finish | Gold |
| contact finish thickness | Flash |
| contact material | Bronze |
| contact plating | Gold Over Nickel |
| contact plating: | Gold |
| Дата загрузки | 09.04.2024 |
| factory pack quantity: factory pack quantity: | 48 |
| family | Board to Board-Arrays, Edge Type, Mezzanine |
| features | Board Guide, Ground Bus(Plane) |
| height above board | 0.128"(3.25mm) |
| категория | Кнопки, переключатели, разъемы, реле/Разъемы |
| manufacturer: | Samtec |
| mounting angle: | Right Angle |
| mounting style: | PCB |
| mounting type | Surface Mount |
| number of contacts | 160 |
| number of positions | 60 |
| number of positions: | 160 Position |
| number of rows | 2 |
| number of rows: | 2 Row |
| other names | Q6947293 |
| packaging | Bulk |
| packaging: | Tray |
| партномер | 8002444708 |
| pitch | 0.020"(0.50mm) |
| pitch: | 0.5 mm |
| product: | Sockets |
| product category: | Board to Board и Mezzanine Connectors |
| product type: | Board to Board и Mezzanine Connectors |
| series | ASP |
| subcategory: | Board to Board и Mezzanine Connectors |
| termination method | Solder |
| termination style: | Solder |
| type | Terminal Assembly |
| вес, г | 10.78 |
| Время загрузки | 16:17:06 |
0.0
общая оценка
Всего 0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
Отзывов нет
Компания ООО "Телеметрия"
- Название организации: ООО "ТЕЛЕМЕТРИЯ" Юридический адрес организации: Российская Федерация, 664043, Иркутская область, г. Иркутск, ул. Маршала Конева, дом 38 ИНН 7536172565 КПП 381201001 ОГРН 1187536004215 Расчетный счет 40702810010000426573 Банк АО «Тинькофф Банк» БИК банка 044525974 ИНН банка 7710140679 Корреспондентский счет банка 30101810145250000974 Юридический адрес банка 127287, г. Москва, ул. Хуторская 2-я, д. 38А, стр. 26









