- Обзор
- Характеристики
- Отзывы (0)
- Реквизиты
Connectors, Interconnects\Card Edge Connectors - Edgeboard Connectors230 Position Female Connector PCI Expressв„ў Gold 0.039" (1.00mm) Black
| Информация о производителе | |
| Производитель | Molex |
| Бренд | Molex |
| Основные | |
| base product number | 087715 -> |
| card thickness | 0.062"" (1.57mm) |
| card type | PCI Expressв„ў |
| color | Black |
| contact finish | Gold |
| contact finish thickness | 15.0Вµin (0.38Вµm) |
| contact material | Phosphor Bronze |
| contact plating: | Gold |
| contact type | Cantilever |
| current rating: | 1.1 A |
| Дата загрузки | 09.04.2024 |
| eccn | EAR99 |
| factory pack quantity: factory pack quantity: | 420 |
| features | Board Guide |
| gender | Female |
| htsus | 8536.69.4040 |
| категория | Кнопки, переключатели, разъемы, реле/Разъемы |
| manufacturer: | Molex |
| material - insulation | Polyamide (PA46), Nylon 4/6, Glass Filled |
| moisture sensitivity level (msl) | 1 (Unlimited) |
| mounting angle: | Vertical |
| mounting style: | Through Hole |
| mounting type | Through Hole |
| number of positions | 230 |
| number of positions: | 230 Position |
| number of positions/bay/row | 11; 104 |
| number of rows | 2 |
| package | Tray |
| packaging: | Tray |
| партномер | 8006107662 |
| part # aliases: | 877153909 |
| pitch | 0.039"" (1.00mm) |
| product: | PCI Express |
| product category: | PCI Express/PCI Connectors |
| product type: | PCI Express/PCI Connectors |
| reach status | REACH Unaffected |
| read out | Dual |
| rohs status | ROHS3 Compliant |
| series | 87715 -> |
| series: | 87715 |
| subcategory: | Card Edge Connectors |
| termination | Solder, Staggered |
| termination style: | Through Hole |
| вес, г | 05.05.2024 |
| voltage rating: | 50 VAC/DC |
| Время загрузки | 16:32:56 |
0.0
общая оценка
Всего 0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
Отзывов нет
Компания ООО "Телеметрия"
- Название организации: ООО "ТЕЛЕМЕТРИЯ" Юридический адрес организации: Российская Федерация, 664043, Иркутская область, г. Иркутск, ул. Маршала Конева, дом 38 ИНН 7536172565 КПП 381201001 ОГРН 1187536004215 Расчетный счет 40702810010000426573 Банк АО «Тинькофф Банк» БИК банка 044525974 ИНН банка 7710140679 Корреспондентский счет банка 30101810145250000974 Юридический адрес банка 127287, г. Москва, ул. Хуторская 2-я, д. 38А, стр. 26












