- Обзор
- Характеристики
- Отзывы (0)
- Реквизиты
Connectors, Interconnects\Card Edge Connectors - Edgeboard Connectors164 Position Female Connector PCI Expressв„ў Gold 0.039" (1.00mm) Black
| Информация о производителе | |
| Производитель | TE Connectivity |
| Бренд | TE Connectivity |
| Основные | |
| base product number | 2337939 -> |
| board thickness | 1.57 mm |
| card thickness | 0.062"" (1.57mm) |
| card type | PCI Expressв„ў |
| color | Black |
| contact finish | Gold |
| contact finish thickness | 30.0Вµin (0.76Вµm) |
| contact material | Copper Alloy |
| contact material: | Copper Alloy |
| contact plating: | Gold |
| contact type | Cantilever |
| Дата загрузки | 09.04.2024 |
| eccn | EAR99 |
| factory pack quantity: factory pack quantity: | 40 |
| features | Board Guide, Locking Ramp, Pick and Place, Solder |
| gender | Female |
| htsus | 8536.69.4040 |
| категория | Кнопки, переключатели, разъемы, реле/Разъемы |
| manufacturer: | TE Connectivity |
| material - insulation | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| maximum operating temperature: | +85 C |
| minimum operating temperature: | -40 C |
| moisture sensitivity level (msl) | 1 (Unlimited) |
| mounting angle: | Vertical |
| mounting style: | Board to Board |
| mounting type | Surface Mount |
| number of positions | 164 |
| number of positions: | 164 Position |
| number of positions/bay/row | 11; 71 |
| number of rows | 2 |
| operating temperature | -40В°C ~ 85В°C |
| package | Tray |
| партномер | 8006873073 |
| pitch | 0.039"" (1.00mm) |
| pitch: | 1 mm |
| product category: | Standard Card Edge Connectors |
| product type: | Standard Card Edge Connectors |
| read out | Dual |
| subcategory: | Card Edge Connectors |
| termination | Solder |
| вес, г | 28.79 |
| Время загрузки | 16:20:25 |
0.0
общая оценка
Всего 0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
Отзывов нет
Компания ООО "Телеметрия"
- Название организации: ООО "ТЕЛЕМЕТРИЯ" Юридический адрес организации: Российская Федерация, 664043, Иркутская область, г. Иркутск, ул. Маршала Конева, дом 38 ИНН 7536172565 КПП 381201001 ОГРН 1187536004215 Расчетный счет 40702810010000426573 Банк АО «Тинькофф Банк» БИК банка 044525974 ИНН банка 7710140679 Корреспондентский счет банка 30101810145250000974 Юридический адрес банка 127287, г. Москва, ул. Хуторская 2-я, д. 38А, стр. 26












