- Обзор
- Характеристики
- Отзывы (0)
- Реквизиты
ЭлектроэлементMicro-Fit 3.0 Receptacle Housing - 6 Circuits - 0.118 (3.00mm) Pitch - Dual Row - UL 94V-2 - Glow-Wire Capable - Black.
| Информация о производителе | |
| Производитель | Molex |
| Бренд | Molex |
| Основные | |
| application: | Power, Wire-to-Board, Wire-to-Wire |
| body orientation | Side Entry |
| color | Black |
| connector type | Receptacle |
| contact gender: | Socket(Female) |
| contact termination | Crimp |
| contact type | Female Socket |
| Дата загрузки | 01.04.2024 |
| factory pack quantity: factory pack quantity: | 3000 |
| fastening type | Latch Lock |
| features | Glow Wire Compliant |
| flammability rating: | UL 94 V-2 |
| gender | Female |
| housing colour: | Black |
| housing material: | Nylon |
| категория | Кнопки, переключатели, разъемы, реле/Разъемы |
| количество положений | 6вывод(-ов) |
| линейка продукции | Micro-Fit 3 43025 |
| manufacturer | Molex |
| manufacturer: | Molex |
| maximum operating temperature: | +105 C |
| minimum operating temperature: | -40 C |
| mounting angle: | Straight |
| mounting style: | Cable Mount/Free Hanging |
| mounting type | Free Hanging(In-Line) |
| note | Contacts Not Included |
| number of contacts | 6 |
| number of positions | 6 |
| number of positions: | 6 Position |
| number of rows | 2 |
| number of rows: | 2 Row |
| packaging | Bulk |
| партномер | 8008496087 |
| part # aliases: | 430250610 |
| part status | active |
| pitch | 0.118"(3.00mm) |
| pitch: | 3 mm |
| product: | Wire Housings |
| product category: | Headers и Wire Housings |
| product type: | Headers и Wire Housings |
| row spacing | 0.118"(3.00mm) |
| row spacing: | 3 mm |
| series | Micro-Fit 3 43025 |
| series: | 43025 |
| шаг контактов | 3мм |
| subcategory: | Headers и Wire Housings |
| termination style: | Crimp |
| тип электрического разъема | Гнездо |
| tradename: | Micro-Fit 3 |
| type: | Receptacle Housing |
| вес, г | 5 |
| Время загрузки | 10:57:06 |
0.0
общая оценка
Всего 0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
Отзывов нет
Компания ООО "Телеметрия"
- Название организации: ООО "ТЕЛЕМЕТРИЯ" Юридический адрес организации: Российская Федерация, 664043, Иркутская область, г. Иркутск, ул. Маршала Конева, дом 38 ИНН 7536172565 КПП 381201001 ОГРН 1187536004215 Расчетный счет 40702810010000426573 Банк АО «Тинькофф Банк» БИК банка 044525974 ИНН банка 7710140679 Корреспондентский счет банка 30101810145250000974 Юридический адрес банка 127287, г. Москва, ул. Хуторская 2-я, д. 38А, стр. 26
















