- Обзор
- Характеристики
- Отзывы (0)
- Реквизиты
Conn Ejector Header HDR 16 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole
| Информация о производителе | |
| Производитель | 3M |
| Бренд | 3M |
| Основные | |
| automotive | No |
| body orientation | Straight |
| contact gender: | Pin(Male) |
| contact material: | Copper Alloy |
| contact plating: | Gold |
| contact plating thickness | (0.76/2.54)um |
| current rating: | 1.75 A |
| Дата загрузки | 26.03.2024 |
| eccn (us) | ear99 |
| factory pack quantity: factory pack quantity: | 350 |
| flammability rating: | UL 94 V-0 |
| gender | HDR |
| housing material: | Polyester(PCT) |
| insulation resistance (mohm) | 1000 |
| категория | Кнопки, переключатели, разъемы, реле/Разъемы |
| latching type: | Ejector Latch |
| manufacturer: | 3M |
| mating post length: | 6.2 mm |
| maximum current rating (a) | 1.75 |
| maximum operating temperature: | +105 C |
| maximum operating temperature (°c) | 105 |
| maximum voltage rating | 125V |
| minimum operating temperature: | -55 C |
| minimum operating temperature (°c) | -55 |
| mounting | Through Hole |
| mounting angle: | Straight |
| mounting style: | Mounting Flange |
| number of contacts | 16 |
| number of positions: | 16 Position |
| number of rows | 2 |
| number of rows: | 2 Row |
| партномер | 8006033508 |
| part # aliases: | 5,11116E+19 |
| part status | active |
| pitch: | 2.54 mm |
| polarization type | Center Slot |
| ppap | No |
| product: | Headers |
| product category: | Headers & Wire Housings |
| product type: | Headers & Wire Housings |
| row spacing: | 2.54 mm |
| row spacing (mm) | 2.54 |
| series: | 3000 |
| subcategory: | Headers & Wire Housings |
| terminal pitch (mm) | 2.54 |
| termination method | Solder |
| termination post length: | 2.84 mm |
| termination style: | Solder Pin |
| type | Ejector Header |
| type: | Header and Ejector |
| voltage rating: | 125 V |
| Время загрузки | 3:45:41 |
0.0
общая оценка
Всего 0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
Отзывов нет
Компания ООО "Телеметрия"
- Название организации: ООО "ТЕЛЕМЕТРИЯ" Юридический адрес организации: Российская Федерация, 664043, Иркутская область, г. Иркутск, ул. Маршала Конева, дом 38 ИНН 7536172565 КПП 381201001 ОГРН 1187536004215 Расчетный счет 40702810010000426573 Банк АО «Тинькофф Банк» БИК банка 044525974 ИНН банка 7710140679 Корреспондентский счет банка 30101810145250000974 Юридический адрес банка 127287, г. Москва, ул. Хуторская 2-я, д. 38А, стр. 26












