- Обзор
- Характеристики
- Отзывы (0)
- Реквизиты
Cable Assemblies\Flat Flex Ribbon Jumpers, Cables12-позиционный FFC, кабель FPC 0,020 дюйма (0,50 мм) 6,000 дюймов (152,40 мм)
| Информация о производителе | |
| Производитель | Molex |
| Бренд | Molex |
| Основные | |
| base product number | 098266 -> |
| cable length | 0.152 m |
| cable length: | 152 mm |
| cable type | FFC, FPC |
| contact location: | Same Side Contacts |
| contact material | Copper |
| contact material: | Copper |
| contact plating | Tin |
| contact plating: | Tin |
| current rating | 500 mA |
| current rating: | 500 mA |
| Дата загрузки | 26.03.2024 |
| eccn | EAR99 |
| eccn (us) | ear99 |
| eu rohs | compliant |
| factory pack quantity | 1000 |
| factory pack quantity: factory pack quantity: | 1000 |
| hi-flex | Yes |
| hts | 8544.49.30.80 |
| htsus | 8544.49.3080 |
| jacket material | Polyester |
| jacket material: | Polyester |
| категория | Кнопки, переключатели, разъемы, реле/Разъемы |
| length | 6.000"" (152.40mm) |
| manufacturer | Molex |
| manufacturer: | Molex |
| maximum operating temperature: | +105 C |
| minimum operating temperature: | -40 C |
| moisture sensitivity level (msl) | 1 (Unlimited) |
| number of conductors | 12 |
| number of conductors: | 12 Conductor |
| number of ways | 12 |
| operating temperature range | -40 →+105 °C |
| package | Bulk |
| packaging | Bag |
| packaging: | Bulk |
| партномер | 8005673618 |
| part # aliases | 982660127 |
| part # aliases: | 982660127 |
| part status | active |
| pitch | 0.020"" (0.50mm) |
| pitch: | 0.5 mm |
| product category | FFC/FPC Jumper Cables |
| product category: | FFC/FPC Jumper Cables |
| product type: | FFC/FPC Jumper Cables |
| reach status | REACH Unaffected |
| ribbon cable type | FFC |
| rohs | Details |
| rohs status | ROHS3 Compliant |
| screened/unscreened | Unscreened |
| series | 98266 |
| series: | 98266 |
| standards met | RoHS Compliant |
| subcategory: | Cable |
| terminated/unterminated | Unterminated |
| termination style | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| tradename | Premo-Flex |
| tradename: | Premo-Flex |
| вес, г | 0.726 |
| video file | Premo-Flex Flat Flex Cable JumpersMolex Premo Flex |
| voltage rating | 60 V |
| voltage rating: | 60 VAC |
| Время загрузки | 3:48:31 |
0.0
общая оценка
Всего 0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
Отзывов нет
Компания ООО "Телеметрия"
- Название организации: ООО "ТЕЛЕМЕТРИЯ" Юридический адрес организации: Российская Федерация, 664043, Иркутская область, г. Иркутск, ул. Маршала Конева, дом 38 ИНН 7536172565 КПП 381201001 ОГРН 1187536004215 Расчетный счет 40702810010000426573 Банк АО «Тинькофф Банк» БИК банка 044525974 ИНН банка 7710140679 Корреспондентский счет банка 30101810145250000974 Юридический адрес банка 127287, г. Москва, ул. Хуторская 2-я, д. 38А, стр. 26


















