499-10-264-10-008000, Conn Spring Loaded Connector SKT 64 POS 2.54mm Solder RA Side Entry Thru-Hole
Оставить отзыв
В избранноеВ сравнение
Артикул: 499-10-264-10-008000
- Обзор
- Характеристики
- Отзывы (0)
- Реквизиты
64-позиционный пружинный соединитель мишени, сквозное отверстие, под прямым углом
| Информация о производителе | |
| Производитель | Mill-Max |
| Бренд | Mill-Max |
| Основные | |
| body orientation | Right Angle |
| connector type | Mating Target |
| contact finish | Gold |
| contact finish thickness | 10.0Вµin (0.25Вµm) |
| contact gender: | Pin(Male) |
| contact plating: | Gold |
| Дата загрузки | 26.03.2024 |
| eccn | EAR99 |
| eccn (us) | ear99 |
| eu rohs | Compliant with Exemption |
| factory pack quantity: factory pack quantity: | 12 |
| gender | SKT |
| hts | 8536.69.40.40 |
| htsus | 8536.69.4040 |
| insulation resistance (mohm) | 10000 |
| категория | Кнопки, переключатели, разъемы, реле/Разъемы |
| manufacturer: | Mill-Max |
| material | Brass Alloy |
| maximum voltage rating | 100VAC|150VDC |
| moisture sensitivity level (msl) | 1 (Unlimited) |
| mounting | Through Hole |
| mounting angle: | Right Angle |
| mounting style: | Through Hole |
| mounting type | Through Hole, Right Angle |
| number of contacts | 64 |
| number of positions: | 64 Position |
| number of rows | 2 |
| number of rows: | 2 Row |
| package | Tube |
| packaging: | Tube |
| партномер | 8001033057 |
| part status | active |
| pitch | 0.100"" (2.54mm) |
| pitch: | 2.54 mm |
| product: | Headers |
| product category: | Headers & Wire Housings |
| product depth (mm) | 08.12.2024 |
| product height (mm) | 05.08.2024 |
| product length (mm) | 81.28 |
| product type: | Headers & Wire Housings |
| reach status | REACH Unaffected |
| rohs status | ROHS3 Compliant |
| row spacing | 0.100"" (2.54mm) |
| row spacing (mm) | 2.54 |
| series: | 499 |
| subcategory: | Headers & Wire Housings |
| tail length (mm) | 03.02.2024 |
| terminal pitch (mm) | 2.54 |
| termination method | Solder |
| termination style: | Solder Pin |
| type | Spring Loaded Connector |
| type: | Unshrouded |
| Время загрузки | 0:22:52 |
0.0
общая оценка
Всего 0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
Отзывов нет
Компания ООО "Телеметрия"
- Название организации: ООО "ТЕЛЕМЕТРИЯ" Юридический адрес организации: Российская Федерация, 664043, Иркутская область, г. Иркутск, ул. Маршала Конева, дом 38 ИНН 7536172565 КПП 381201001 ОГРН 1187536004215 Расчетный счет 40702810010000426573 Банк АО «Тинькофф Банк» БИК банка 044525974 ИНН банка 7710140679 Корреспондентский счет банка 30101810145250000974 Юридический адрес банка 127287, г. Москва, ул. Хуторская 2-я, д. 38А, стр. 26














