- Обзор
- Характеристики
- Отзывы (0)
- Реквизиты
IEC Plug, 20 A/250 VAC, Screw Terminal, Panel Mount, 744W Series | Qualtek Electronics Corp. 744W-00/04
| Информация о производителе | |
| Производитель | Qualtek Electronics |
| Бренд | Qualtek Electronics |
| Основные | |
| approvals | CSA, UL, VDE |
| connector style | IEC 320-C20 |
| connector type | Receptacle, Male Blades |
| connector type: | IEC-320 C-20 |
| current - iec | 16A |
| current rating: | 20 A |
| current - ul | 20A |
| Дата загрузки | 29.03.2024 |
| factory pack quantity: factory pack quantity: | 100 |
| features | - |
| filter type | Unfiltered-Commercial |
| housing material: | Polycarbonate(PC) |
| ingress protection | - |
| категория | Кнопки, переключатели, разъемы, реле/Разъемы |
| manufacturer | Qualtek |
| manufacturer: | Qualtek |
| material flammability rating | - |
| maximum operating temperature: | +105 C |
| minimum operating temperature: | -10 C |
| mounting style: | Panel Mount |
| mounting type | Panel Mount, Flange |
| number of positions | 3 |
| packaging | Bulk |
| panel cutout dimensions | Rectangular-32.00mm x 24.00mm |
| panel thickness | - |
| партномер | 8013921196 |
| part status | active |
| product: | Inlets |
| product category: | AC Power Entry Modules |
| product type: | AC Power Entry Modules |
| series | 744W |
| subcategory: | Power Entry |
| switch function: | Not Switched |
| termination | Quick Connect-0.250"(6.3mm) |
| termination style: | Quick Connect |
| voltage - iec | 250VAC |
| voltage rating: | 250 VAC |
| voltage - ul | 125/250VAC |
| Время загрузки | 11:13:26 |
0.0
общая оценка
Всего 0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
Отзывов нет
Компания ООО "Телеметрия"
- Название организации: ООО "ТЕЛЕМЕТРИЯ" Юридический адрес организации: Российская Федерация, 664043, Иркутская область, г. Иркутск, ул. Маршала Конева, дом 38 ИНН 7536172565 КПП 381201001 ОГРН 1187536004215 Расчетный счет 40702810010000426573 Банк АО «Тинькофф Банк» БИК банка 044525974 ИНН банка 7710140679 Корреспондентский счет банка 30101810145250000974 Юридический адрес банка 127287, г. Москва, ул. Хуторская 2-я, д. 38А, стр. 26









