37216-62M3-004PL, Power to the Board 16P BDMNT SKT TYPE M 4 ROWS
Оставить отзыв
В избранноеВ сравнение
Артикул: 37216-62M3-004PL
- Обзор
- Характеристики
- Отзывы (0)
- Реквизиты
Connectors\Power Connectors\Power to the Board
| Информация о производителе | |
| Производитель | 3M |
| Бренд | 3M |
| Основные | |
| body orientation | Straight |
| color | Black |
| connector type | Receptacle, Socket |
| contact gender: | Socket(Female) |
| contact material | Copper Alloy |
| contact material: | Copper Alloy |
| contact plating | Gold |
| contact plating: | Gold |
| current rating | 3A |
| current rating: | 3 A |
| Дата загрузки | 29.03.2024 |
| factory pack quantity: factory pack quantity: | 100 |
| flammability rating | UL94 V-0 |
| gender | Receptacle |
| housing color | Black |
| housing material | Nylon |
| housing material: | Nylon |
| insulation resistance: | 1 MOhms |
| категория | Кнопки, переключатели, разъемы, реле/Разъемы |
| manufacturer: | 3M |
| material | Nylon |
| maximum operating temperature: | +60 C |
| minimum operating temperature: | -20 C |
| mounting angle: | Straight |
| mounting style: | Through Hole |
| mounting type | Through Hole |
| number of contacts | 16 |
| number of positions | 16 |
| number of positions: | 16 Position |
| number of rows | 4 |
| number of rows: | 4 Row |
| orientation | Straight |
| партномер | 8004837727 |
| part # aliases: | 54745245022 JE150338737 |
| pitch | 2mm |
| pitch: | 2 mm |
| product category: | Power to the Board |
| product type: | Power to the Board |
| row spacing | 6.5024 mm |
| row spacing: | 6.5 mm |
| series: | 372 |
| subcategory: | Power Connectors |
| termination | Solder |
| termination method | Solder |
| termination style: | Solder Tail |
| type | Wire to Board |
| вес, г | 2 |
| voltage rating | 32 V |
| voltage rating: | 32 V |
| Время загрузки | 12:46:12 |
0.0
общая оценка
Всего 0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
Отзывов нет
Компания ООО "Телеметрия"
- Название организации: ООО "ТЕЛЕМЕТРИЯ" Юридический адрес организации: Российская Федерация, 664043, Иркутская область, г. Иркутск, ул. Маршала Конева, дом 38 ИНН 7536172565 КПП 381201001 ОГРН 1187536004215 Расчетный счет 40702810010000426573 Банк АО «Тинькофф Банк» БИК банка 044525974 ИНН банка 7710140679 Корреспондентский счет банка 30101810145250000974 Юридический адрес банка 127287, г. Москва, ул. Хуторская 2-я, д. 38А, стр. 26














