- Обзор
- Характеристики
- Отзывы (0)
- Реквизиты
Conn High Density D-Subminiature/Terminal Block PIN 15 POS RA
| Информация о производителе | |
| Производитель | Phoenix Contact |
| Бренд | Phoenix Contact |
| Основные | |
| automotive | No |
| body orientation | Right Angle |
| current rating | 1A |
| current rating: | 1 A |
| Дата загрузки | 06.04.2024 |
| eccn (us) | ear99 |
| eu rohs | Compliant with Exemption |
| factory pack quantity: factory pack quantity: | 1 |
| gender | PIN |
| gender: | Male |
| housing material | Metal Plated ABS |
| ip rating: | IP20 |
| категория | Кнопки, переключатели, разъемы, реле/Разъемы |
| manufacturer: | Phoenix Contact |
| maximum operating temperature | +75°C |
| maximum operating temperature: | +75 C |
| minimum operating temperature | -25°C |
| minimum operating temperature: | -20 C |
| mounting style: | Wire |
| number of contacts | 15 |
| number of positions: | 15 Position |
| number of rows: | 3 Row |
| packaging: | Tray |
| партномер | 8006099040 |
| part # aliases: | SUBCON_15_HD/M-SH SUBCON15HDMSH |
| part status | active |
| ppap | No |
| product category: | D-Sub High Density Connectors |
| product type: | High Density D-Sub Connectors |
| series: | SUBCON |
| subcategory: | D-Sub Connectors |
| termination method | Screw Terminal |
| termination style: | Screw |
| tradename: | SUBCON-PLUS |
| type | High Density D-Subminiature/Terminal Block |
| вес, г | 77.1 |
| voltage rating | 48 V |
| voltage rating: | 48 VAC/DC |
| Время загрузки | 0:11:14 |
| width | 16mm |
0.0
общая оценка
Всего 0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
Отзывов нет
Компания ООО "Телеметрия"
- Название организации: ООО "ТЕЛЕМЕТРИЯ" Юридический адрес организации: Российская Федерация, 664043, Иркутская область, г. Иркутск, ул. Маршала Конева, дом 38 ИНН 7536172565 КПП 381201001 ОГРН 1187536004215 Расчетный счет 40702810010000426573 Банк АО «Тинькофф Банк» БИК банка 044525974 ИНН банка 7710140679 Корреспондентский счет банка 30101810145250000974 Юридический адрес банка 127287, г. Москва, ул. Хуторская 2-я, д. 38А, стр. 26


















