- Обзор
- Характеристики
- Отзывы (0)
- Реквизиты
Contact SKT Crimp ST Cable Mount 16AWG Mini-Fit® Reel
| Информация о производителе | |
| Производитель | Molex |
| Бренд | Molex |
| Основные | |
| accessory type | - |
| application | Power |
| automotive | No |
| body orientation | Straight |
| connector type | Connector Headers and PCB Receptacles |
| contact gender | Socket(Female) |
| contact material | High Performance Alloy(HPA) |
| contact plating | Tin |
| contact type | Stamped Power |
| current rating | 11 A |
| Дата загрузки | 04.04.2024 |
| eccn (us) | ear99 |
| eu rohs | compliant |
| factory pack quantity | 4000 |
| flammability rating | - |
| gender | SKT |
| housing material | - |
| hts | 8536.90.40.00 |
| insulation resistance | - |
| категория | Кнопки, переключатели, разъемы, реле/Разъемы |
| latching type | - |
| manufacturer | Molex |
| maximum contact resistance (mohm) | 10 |
| maximum operating temperature (°c) | 105 |
| minimum operating temperature (°c) | -40 |
| mounting | Cable Mount |
| mounting angle | - |
| mounting style | - |
| number of positions | - |
| number of rows | - |
| packaging | Reel |
| партномер | 8005878027 |
| part # aliases | 444763111 |
| part status | active |
| pitch | - |
| ppap | No |
| product | Contacts |
| product category | Headers Wire Housings |
| product depth (mm) | 03.06.2024 |
| product height (mm) | 04.05.2024 |
| product length (mm) | 14.86 |
| product weight (g) | 0.1 |
| rohs | Details |
| row spacing | - |
| series | 44476 |
| termination method | Crimp |
| termination post length | - |
| termination style | Crimp |
| tradename | Mini-Fit® |
| type | - |
| unit weight | 0.003527 oz |
| voltage rating | 600 V |
| Время загрузки | 12:45:53 |
| wire gauge | 16 |
| wire size (awg) | 16 |
0.0
общая оценка
Всего 0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
Отзывов нет
Компания ООО "Телеметрия"
- Название организации: ООО "ТЕЛЕМЕТРИЯ" Юридический адрес организации: Российская Федерация, 664043, Иркутская область, г. Иркутск, ул. Маршала Конева, дом 38 ИНН 7536172565 КПП 381201001 ОГРН 1187536004215 Расчетный счет 40702810010000426573 Банк АО «Тинькофф Банк» БИК банка 044525974 ИНН банка 7710140679 Корреспондентский счет банка 30101810145250000974 Юридический адрес банка 127287, г. Москва, ул. Хуторская 2-я, д. 38А, стр. 26









