- Обзор
- Характеристики
- Отзывы (0)
- Реквизиты
Кожух разъема RCP 18 местн. 3мм с захватом для монтажа кабеля
| Информация о производителе | |
| Производитель | Molex |
| Бренд | Molex |
| Основные | |
| accessory type | - |
| body orientation | Straight |
| contact gender | - |
| contact material | - |
| contact plating | - |
| contact type | Socket |
| current rating | 5 A |
| Дата загрузки | 04.04.2024 |
| eccn (us) | ear99 |
| eu rohs | compliant |
| factory pack quantity | 1000 |
| for use with | Micro-Fit 3 Receptacle |
| gender | RCP |
| housing material | Nylon |
| hts | 8538.90.81.80 |
| insulation resistance (mohm) | 1000 |
| категория | Кнопки, переключатели, разъемы, реле/Разъемы |
| keyed | Yes |
| manufacturer | Molex |
| mating cycle (cycles) | 30 |
| maximum current rating (a) | 8/Contact |
| maximum operating temperature (°c) | 105 |
| maximum voltage rating | 600VAC|600VDC |
| minimum operating temperature (°c) | -40 |
| mounting | Cable Mount |
| mounting angle | - |
| mounting style | Free Hanging |
| mounting type | Cable Mount |
| number of contacts | 18 |
| number of positions | 18 Position |
| number of rows | 2 |
| packaging | Bag |
| партномер | 8009966240 |
| part # aliases | 430251800 |
| part status | active |
| pitch | 3 mm |
| product | Wire Housings |
| product category | Headers Wire Housings |
| product depth (mm) | 10.84 |
| product height (mm) | 14 |
| product length (mm) | 27.85 |
| product weight (g) | 1.852 |
| rohs | Details |
| row spacing | 3 mm |
| row spacing (mm) | 3 |
| series | 43025 |
| terminal pitch (mm) | 3 |
| termination method | Crimp |
| termination style | Crimp |
| tradename | Micro-Fit 3.0™ |
| type | Housing |
| unit weight | 0.065327 oz |
| вес, г | 1.918 |
| Время загрузки | 11:16:04 |
| width | 11.56mm |
0.0
общая оценка
Всего 0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
Отзывов нет
Компания ООО "Телеметрия"
- Название организации: ООО "ТЕЛЕМЕТРИЯ" Юридический адрес организации: Российская Федерация, 664043, Иркутская область, г. Иркутск, ул. Маршала Конева, дом 38 ИНН 7536172565 КПП 381201001 ОГРН 1187536004215 Расчетный счет 40702810010000426573 Банк АО «Тинькофф Банк» БИК банка 044525974 ИНН банка 7710140679 Корреспондентский счет банка 30101810145250000974 Юридический адрес банка 127287, г. Москва, ул. Хуторская 2-я, д. 38А, стр. 26









