- Обзор
- Характеристики
- Отзывы (0)
- Реквизиты
ЭлектроэлементMICRO-FIT 3.0 Series 3mm Pitch 14 Way 2Row Male Straight PCB Housing 43020
| Информация о производителе | |
| Производитель | Molex |
| Бренд | Molex |
| Основные | |
| application: | Wire-to-Wire, Power |
| body orientation | Straight |
| brand/series | Micro-Fit 3.0???/43020 Series |
| color | Black |
| contact gender: | Pin(Male) |
| current rating: | 5 A |
| Дата загрузки | 04.04.2024 |
| factory pack quantity: factory pack quantity: | 1000 |
| flammability rating | UL94V-0 |
| flammability rating: | UL 94 V-0 |
| for use with | Micro-Fit 3 Plug |
| gender | Male |
| housing color | Black |
| housing material | Polyamide |
| housing material: | Polyester |
| категория | Кнопки, переключатели, разъемы, реле/Разъемы |
| manufacturer: | Molex |
| maximum operating temperature: | +105 C |
| minimum operating temperature: | -40 C |
| mounting angle: | Straight |
| mounting style: | Cable Mount/Free Hanging |
| mounting type | Cable Mount |
| number of contacts | 14 |
| number of positions: | 14 Position |
| number of rows | 2 |
| number of rows: | 2 Row |
| packaging: | Bulk |
| партномер | 8002009068 |
| part # aliases: | 430201401 |
| pitch | 3mm |
| pitch: | 3 mm |
| primary type | Interconnect System |
| product: | Wire Housings |
| product category: | Headers & Wire Housings |
| product type: | Headers & Wire Housings |
| row spacing: | 3 mm |
| series | Micro-Fit 3 |
| series: | 43020 |
| special features | Free Hanging |
| subcategory: | Headers & Wire Housings |
| temperature, operating | -40 to+105 °C |
| termination style: | Crimp |
| tradename: | Micro-Fit 3 |
| type | Cable Plug |
| type: | Plug Housing |
| вес, г | 02.03.2024 |
| voltage rating: | 350 V |
| Время загрузки | 13:08:37 |
| width | 9.65mm |
0.0
общая оценка
Всего 0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
Отзывов нет
Компания ООО "Телеметрия"
- Название организации: ООО "ТЕЛЕМЕТРИЯ" Юридический адрес организации: Российская Федерация, 664043, Иркутская область, г. Иркутск, ул. Маршала Конева, дом 38 ИНН 7536172565 КПП 381201001 ОГРН 1187536004215 Расчетный счет 40702810010000426573 Банк АО «Тинькофф Банк» БИК банка 044525974 ИНН банка 7710140679 Корреспондентский счет банка 30101810145250000974 Юридический адрес банка 127287, г. Москва, ул. Хуторская 2-я, д. 38А, стр. 26














