- Обзор
- Характеристики
- Отзывы (0)
- Реквизиты
D-SUB Connectors, FieldbusA right angled, D-SUB connector from Phoenix Contact. The 9-contact, male connector is part of the SUBCON series for universal use.
| Информация о производителе | |
| Производитель | Phoenix Contact |
| Бренд | Phoenix Contact |
| Основные | |
| body orientation | Right Angle |
| color | - |
| connector style | D-Sub |
| connector type | Plug, Male Pins |
| contact finish | - |
| contact finish thickness | - |
| contact form | - |
| contact gender: | Pin(Male) |
| contact material | Copper Alloy |
| contact type | SIGNAL |
| current rating | 1A |
| current rating: | 100 mA |
| current rating (amps) | 1A |
| Дата загрузки | 06.04.2024 |
| dielectric material | Acrylonitrile Butadiene Styrene(ABS), Metal Plated |
| factory pack quantity: factory pack quantity: | 1 |
| features | Shielded |
| gender | Male |
| gender: | Male |
| housing material | ABS |
| ingress protection | - |
| ip rating: | IP20 |
| категория | Кнопки, переключатели, разъемы, реле/Разъемы |
| manufacturer | Phoenix Contact |
| manufacturer: | Phoenix Contact |
| material flammability rating | - |
| maximum operating temperature | +75°C |
| maximum operating temperature: | +75 C |
| minimum operating temperature | -20°C |
| minimum operating temperature: | -20 C |
| mounting style: | Wire |
| mounting type | Cable Mount |
| number of contacts | 9 |
| number of positions | 9 |
| number of positions: | 9 Position |
| number of rows | 2 |
| number of rows: | 2 Row |
| operating temperature | -20В°C ~ 75В°C |
| packaging | Bulk |
| партномер | 8004372493 |
| part # aliases: | SUBCON__9/M-SH SUBCON9MSH |
| part status | active |
| pitch | 2.77mm |
| product category: | D-Sub Standard Connectors |
| product type: | D-Sub Connectors-Standard Density |
| series | SUBCON 9/M-SH |
| series: | SUBCON |
| shell material | Acrylonitrile Butadiene Styrene(ABS) |
| shell plating: | Metal |
| shell size | 1(E) |
| subcategory: | D-Sub Connectors |
| termination | Terminal Block |
| termination method | Screw Terminal |
| termination style: | Terminal Block-Screw Connection |
| tradename: | SUBCON-PLUS |
| type: | Plug |
| вес, г | 57.15 |
| voltage rating | 50 V |
| voltage rating: | 60 V |
| Время загрузки | 0:11:21 |
| width | 16mm |
| wire gauge | - |
0.0
общая оценка
Всего 0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
Отзывов нет
Компания ООО "Телеметрия"
- Название организации: ООО "ТЕЛЕМЕТРИЯ" Юридический адрес организации: Российская Федерация, 664043, Иркутская область, г. Иркутск, ул. Маршала Конева, дом 38 ИНН 7536172565 КПП 381201001 ОГРН 1187536004215 Расчетный счет 40702810010000426573 Банк АО «Тинькофф Банк» БИК банка 044525974 ИНН банка 7710140679 Корреспондентский счет банка 30101810145250000974 Юридический адрес банка 127287, г. Москва, ул. Хуторская 2-я, д. 38А, стр. 26


















