173851-1, Разъем: automotive; .070 MULTILOCK; вилка; "мама"; PIN: 12
Оставить отзыв
В избранноеВ сравнение
Артикул: 173851-1
- Обзор
- Характеристики
- Отзывы (0)
- Реквизиты
MULTILOCK 070 series automotive connectors with a miniaturized design for use in automotive wire to wire and wire to board applications.
| Информация о производителе | |
| Производитель | TE Connectivity |
| Бренд | TE Connectivity |
| Основные | |
| application: | Wire to Wire |
| body orientation | Straight |
| category | Connectors, Interconnects |
| color | White |
| color: | Natural |
| connector type | Plug |
| contact gender: | Without Socket Contacts |
| contact termination | Crimp |
| contact type | Female Socket |
| contact type: | Socket |
| Дата загрузки | 04.04.2024 |
| description/function: | AII Multilock Connector Housings |
| factory pack quantity: factory pack quantity: | 100 |
| family | Rectangular Connectors-Housings |
| fastening type | Latch Holder |
| features | - |
| flammability rating: | UL 94 V-HB |
| for use with | MULTILOCK Wire-to-Wire Connector |
| gender | Male |
| gender: | Plug(Male) |
| housing material | PBT |
| housing material: | Polybutylene Terephthalate(PBT) |
| категория | Кнопки, переключатели, разъемы, реле/Разъемы |
| locking mechanism: | Integrated in Housing |
| manufacturer: | TE Connectivity |
| maximum operating temperature: | +105 C |
| minimum operating temperature: | -30 C |
| mounting angle: | Straight |
| mounting style: | Cable Mount/Free Hanging |
| mounting type | Free Hanging(In-Line) |
| note | Contacts Not Provided |
| number of contacts | 12 |
| number of positions | 12 |
| number of positions: | 12 Position |
| number of rows | 2 |
| number of rows: | 2 Row |
| online catalog | MULTILOCK 070 Series |
| packaging | Tray |
| packaging: | Tray |
| партномер | 8017547061 |
| pitch | 0.138"(3.50mm) |
| pitch: | 3.5 mm, 5.5 mm |
| product: | Housings |
| product category: | Automotive Connectors |
| product type: | Automotive Connectors |
| row spacing | 0.232"(5.90mm) |
| row spacing: | 7.7 mm |
| series | Multi-Lock, AMP |
| series: | 0.07 MULTILOCK |
| standard package | 100 |
| subcategory: | Automotive Connectors |
| termination style: | Crimp |
| tradename: | MULTILOCK |
| вес, г | 5.33 |
| voltage rating: | 12 VDC |
| Время загрузки | 10:49:46 |
| width | 26mm |
0.0
общая оценка
Всего 0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
Отзывов нет
Компания ООО "Телеметрия"
- Название организации: ООО "ТЕЛЕМЕТРИЯ" Юридический адрес организации: Российская Федерация, 664043, Иркутская область, г. Иркутск, ул. Маршала Конева, дом 38 ИНН 7536172565 КПП 381201001 ОГРН 1187536004215 Расчетный счет 40702810010000426573 Банк АО «Тинькофф Банк» БИК банка 044525974 ИНН банка 7710140679 Корреспондентский счет банка 30101810145250000974 Юридический адрес банка 127287, г. Москва, ул. Хуторская 2-я, д. 38А, стр. 26


















