- Обзор
- Характеристики
- Отзывы (0)
- Реквизиты
A panel mounting frame and gender changer for Variosub D-Sub connections. Available in 9, 15 & 25 way versions.
| Информация о производителе | |
| Производитель | Phoenix Contact |
| Бренд | Phoenix Contact |
| Основные | |
| connector style | Gender Changer |
| contact finish | Gold |
| contact finish thickness | - |
| contact gender: | Socket(Female) |
| contact material: | Copper Alloy |
| contact plating: | Gold |
| convert from (adapter end) | D-Sub, 25 Pin Female |
| convert to (adapter end) | D-Sub, 25 Pin Female |
| current rating: | 5 A |
| current rating (amps) | 5A |
| Дата загрузки | 06.04.2024 |
| factory pack quantity: factory pack quantity: | 1 |
| features | - |
| gender: | Female |
| includes | - |
| ingress protection | IP67-Dust Tight, Waterproof |
| ip rating: | IP67 |
| категория | Кнопки, переключатели, разъемы, реле/Разъемы |
| manufacturer | Phoenix Contact |
| manufacturer: | Phoenix Contact |
| material flammability rating | UL94 V-0 |
| maximum operating temperature: | +80 C |
| minimum operating temperature: | -40 C |
| mounting style: | Panel |
| mounting type | Panel Mount |
| number of positions: | 25 Position |
| number of rows | 2 |
| number of rows: | 2 Row |
| operating temperature | -40В°C ~ 80В°C |
| партномер | 8005993621 |
| part # aliases: | VS-25-A-GC-BU/BU VS25AGCBUBU |
| part status | active |
| product category: | D-Sub Standard Connectors |
| product type: | D-Sub Connectors-Standard Density |
| series | PLUSCON VS |
| shell plating: | Plastic |
| shell size | 3(B) |
| shielding | Shielded |
| subcategory: | D-Sub Connectors |
| tradename: | PLUSCON Data |
| type: | Receptacle |
| voltage rating | 125V |
| Время загрузки | 0:12:23 |
0.0
общая оценка
Всего 0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
Отзывов нет
Компания ООО "Телеметрия"
- Название организации: ООО "ТЕЛЕМЕТРИЯ" Юридический адрес организации: Российская Федерация, 664043, Иркутская область, г. Иркутск, ул. Маршала Конева, дом 38 ИНН 7536172565 КПП 381201001 ОГРН 1187536004215 Расчетный счет 40702810010000426573 Банк АО «Тинькофф Банк» БИК банка 044525974 ИНН банка 7710140679 Корреспондентский счет банка 30101810145250000974 Юридический адрес банка 127287, г. Москва, ул. Хуторская 2-я, д. 38А, стр. 26












