- Обзор
- Характеристики
- Отзывы (0)
- Реквизиты
ЭлектроэлементPCB headers - number of positions: 5 - pitch: 3.5 mm - color: light gray - contact surface: Tin - pin layout: Linear pinning - solder pin [P]: 2 mm - Article with lateral pin exit
| Информация о производителе | |
| Производитель | Phoenix Contact |
| Бренд | Phoenix Contact |
| Основные | |
| body orientation | Right Angle |
| color | Gray |
| color: | Gray(Light Gray) |
| contact material | - |
| contact mating finish | - |
| contact plating: | Tin |
| contact tail length | - |
| current - iec | 8A |
| current rating: | 8 A |
| current - ul | 8A |
| Дата загрузки | 10.04.2024 |
| dielectric material | Polyamide(PA), Nylon |
| eccn (us) | ear99 |
| eu rohs | compliant |
| factory pack quantity: factory pack quantity: | 50 |
| features | - |
| gender | HDR |
| header orientation | 90В°, Right Angle |
| ingress protection | - |
| insulation height | 0.701"(17.80mm) |
| категория | Кнопки, переключатели, разъемы, реле/Разъемы |
| количество положений | 5вывод(-ов) |
| линейка продукции | COMBICON MCO |
| manufacturer | Phoenix Contact |
| manufacturer: | Phoenix Contact |
| material flammability rating | UL94 V-0 |
| maximum current rating (a) | 8 |
| maximum voltage rating | 160V |
| mounting | Through Hole |
| mounting style: | Through Hole |
| mounting type | Through Hole |
| номинальное напряжение | 320В |
| номинальный ток | 8А |
| number of contacts | 5 |
| number of levels | 1 |
| number of positions | 5 |
| number of positions: | 5 Position |
| number of rows | 1 |
| operating temperature | - |
| packaging | Bulk |
| партномер | 8001996620 |
| part # aliases: | MCO_1.5/_5-G1L-3.5_KMGY MCO155G1L35KMGY |
| part status | active |
| pitch | 0.138"(3.50mm) |
| pitch: | 3.5 mm |
| plug wire entry | - |
| положение блока | Сквозное Отверстие под Прямым Углом |
| positions per level | 5 |
| product: | Headers |
| product category: | Pluggable Terminal Blocks |
| product type: | Pluggable Terminal Blocks |
| product weight (g) | 8 |
| screw size | - |
| series | COMBICON MCO |
| series: | MCO |
| шаг контактов | 3.5мм |
| subcategory: | Terminal Blocks |
| terminal pitch (mm) | 03.05.2024 |
| termination method | Solder |
| termination style | Solder |
| termination style: | Solder Pin |
| тип электрического разъема | Штыревой Разъем |
| torque - screw | - |
| type | Header, Male Pins, Shrouded(4 Side) |
| voltage - iec | 320V |
| voltage rating: | 160 V |
| voltage - ul | 300V |
| Время загрузки | 13:31:03 |
| wire gauge or range - awg | - |
| wire gauge or range - mmві | - |
| wire strip length | - |
0.0
общая оценка
Всего 0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
Отзывов нет
Компания ООО "Телеметрия"
- Название организации: ООО "ТЕЛЕМЕТРИЯ" Юридический адрес организации: Российская Федерация, 664043, Иркутская область, г. Иркутск, ул. Маршала Конева, дом 38 ИНН 7536172565 КПП 381201001 ОГРН 1187536004215 Расчетный счет 40702810010000426573 Банк АО «Тинькофф Банк» БИК банка 044525974 ИНН банка 7710140679 Корреспондентский счет банка 30101810145250000974 Юридический адрес банка 127287, г. Москва, ул. Хуторская 2-я, д. 38А, стр. 26














