FXLP34P5X, Voltage Level Translator 1-CH Unidirectional 5-Pin SC-70 T/R
Оставить отзыв
В избранноеВ сравнение
Артикул: FXLP34P5X
- Обзор
- Характеристики
- Отзывы (0)
- Реквизиты
Semiconductor - IC > Standard Logic > Level TranslatorBuffer 1-CH Non-Inverting CMOS 5-Pin SC-70 T/R - Tape and Reel (Alt: FXLP34P5X)
| Информация о производителе | |
| Производитель | ON Semiconductor*** |
| Основные | |
| Дата загрузки | 10.07.2023 |
| Время загрузки | 15:19:15 |
| Бренд | ON Semiconductor*** |
| Вес и габариты | |
| bus hold | NO |
| fabrication technology | CMOS |
| factory pack quantity: factory pack quantity: | 3000 |
| function: | Buffer |
| high level output current: | -2.6 mA |
| input signal type | Single-Ended |
| input signal type: | Single-Ended |
| категория | Электронные компоненты/Микросхемы |
| lead finish | Matte Tin |
| logic family | FXLP |
| logic family: | FXLP |
| logic function | Buffer |
| logic type: | CMOS |
| low level output current: | 2.6 mA |
| manufacturer: | onsemi |
| maximum high level output current | -2.6 mA |
| maximum low level output current | 2.6 mA |
| maximum operating supply voltage | 3.6 V |
| maximum operating temperature | +85 °C |
| maximum operating temperature: | +85 C |
| maximum propagation delay time @ maximum cl | 48.6 1V ns |
| maximum quiescent current | 0.9 uA |
| max processing temp | 260 |
| minimum operating supply voltage | 1 V |
| minimum operating temperature | -40 °C |
| minimum operating temperature: | -40 C |
| mounting | surface mount |
| mounting style: | SMD/SMT |
| mounting type | Surface Mount |
| number of channels: | 1 Channel |
| number of channels per chip | 1 |
| number of elements per chip | 1 |
| number of inputs per chip | 1 |
| number of input lines: | 1 Input |
| number of outputs per chip | 1 |
| number of output lines: | 1 Output |
| operating supply current: | 5 uA |
| operating supply voltage: | 1.8 V, 2.5 V, 3.3 V |
| operating temperature | -40 to 85 C |
| package/case: | SC-70-5 |
| package type | SC-70 |
| packaging: | Reel, Cut Tape, MouseReel |
| партномер | 8013570233 |
| part # aliases: | FXLP34P5X_NL |
| pin count | 5 |
| polarity | Non-Inverting |
| polarity: | Non-Inverting |
| product category: | Buffers & Line Drivers |
| product type: | Buffers & Line Drivers |
| propagation delay test condition | 30 pF |
| propagation delay time: | 48.6 ns at 1 V |
| quiescent current: | 900 nA |
| series: | FXLP34 |
| subcategory: | Logic ICs |
| supply current - max: | 0.9 uA |
| supply voltage - max: | 3.6 V |
| supply voltage - min: | 1 V |
| technology: | CMOS |
| tolerant i/os | 4.6 V |
| typical operating supply voltage | 1.8I2.5I3.3 V |
0.0
общая оценка
Всего 0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
Отзывов нет
Компания ООО "Телеметрия"
- Название организации: ООО "ТЕЛЕМЕТРИЯ" Юридический адрес организации: Российская Федерация, 664043, Иркутская область, г. Иркутск, ул. Маршала Конева, дом 38 ИНН 7536172565 КПП 381201001 ОГРН 1187536004215 Расчетный счет 40702810010000426573 Банк АО «Тинькофф Банк» БИК банка 044525974 ИНН банка 7710140679 Корреспондентский счет банка 30101810145250000974 Юридический адрес банка 127287, г. Москва, ул. Хуторская 2-я, д. 38А, стр. 26












