- Обзор
- Характеристики
- Отзывы (0)
- Реквизиты
9-позиционная розетка с круглым разъемом, гнездовые розетки под пайку
| Информация о производителе | |
| Производитель | Bulgin |
| Бренд | Bulgin |
| Основные | |
| applications | Industrial |
| backshell material, plating | Polyester |
| body orientation | Straight |
| cable opening | 0.512"" ~ 0.591"" (13.00mm ~ 15.00mm) |
| color | Black |
| connector type | Plug, Male Pins |
| contact finish - mating | Nickel |
| contact gender | Male |
| contact material | Brass |
| current rating | 18.0A |
| current rating (amps) | 18A |
| Дата загрузки | 26.03.2024 |
| eccn | EAR99 |
| factory pack quantity: factory pack quantity: | 20 |
| fastening type | Threaded |
| features | Backshell, Coupling Nut, UV Resistant |
| htsus | 8536.69.4020 |
| ip rating | IP68 |
| категория | Кнопки, переключатели, разъемы, реле/Разъемы |
| manufacturer: | Bulgin |
| material flammability rating | UL94 V-0 |
| maximum operating temperature | +55°C |
| minimum operating temperature | -20°C |
| moisture sensitivity level (msl) | 1 (Unlimited) |
| mounting type | Free Hanging (In-Line) |
| number of positions | 2 (Power) |
| number of positions: | 2 Position |
| operating temperature | -20В°C ~ 55В°C |
| orientation | Keyed |
| package | Bulk |
| партномер | 8005582865 |
| plug/socket | Plug |
| pole format | 6P |
| product: | Connectors |
| product category: | Standard Circular Connector |
| product type: | Standard Circular Connector |
| reach status | REACH Unaffected |
| rohs status | ROHS3 Compliant |
| series | EXP |
| shell material | Polyester |
| shell size | 50 |
| shell style: | Plug |
| shielding | Unshielded |
| subcategory: | Circular Connectors |
| termination | Screw |
| termination method | Screw |
| termination style: | Solder |
| voltage rating | 600VAC/DC |
| Время загрузки | 10:50:12 |
0.0
общая оценка
Всего 0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
Отзывов нет
Компания ООО "Телеметрия"
- Название организации: ООО "ТЕЛЕМЕТРИЯ" Юридический адрес организации: Российская Федерация, 664043, Иркутская область, г. Иркутск, ул. Маршала Конева, дом 38 ИНН 7536172565 КПП 381201001 ОГРН 1187536004215 Расчетный счет 40702810010000426573 Банк АО «Тинькофф Банк» БИК банка 044525974 ИНН банка 7710140679 Корреспондентский счет банка 30101810145250000974 Юридический адрес банка 127287, г. Москва, ул. Хуторская 2-я, д. 38А, стр. 26














