- Обзор
- Характеристики
- Отзывы (0)
- Реквизиты
Resistors\Through Hole Resistors2.2 Ohms В±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Fusible, Safety Wirewound
| Информация о производителе | |
| Производитель | Yageo |
| Бренд | Yageo |
| Основные | |
| composition | Wirewound |
| Дата загрузки | 11.04.2024 |
| eccn | EAR99 |
| factory pack quantity: factory pack quantity: | 5000 |
| features | Flame Proof, Fusible, Safety |
| htsus | 8533.21.0080 |
| категория | Электронные компоненты/Резисторы |
| lead diameter | 0.55 mm |
| lead diameter: | 0.55 mm |
| length | 6.3 mm |
| manufacturer | Yageo |
| manufacturer: | YAGEO |
| maximum operating temperature | +155 C |
| maximum operating temperature: | +155 C |
| minimum operating temperature | -40 C |
| minimum operating temperature: | -40 C |
| moisture sensitivity level (msl) | 1(Unlimited) |
| номин.мощность,вт | 0.5W, 1/2W |
| номин.сопротивление | 2.2 Ohms |
| number of terminations | 2 |
| package | Tape & Reel(TR)Cut Tape(CT) |
| package / case | Axial |
| packaging | Cut Tape |
| партномер | 8005766450 |
| product: | Power Resistors Wirewound Cement Filled Ceramic |
| product category | Wirewound Resistors-Through Hole |
| product category: | Wirewound Resistors-Through Hole |
| product type: | Wirewound Resistors |
| рабочая температура,с | -40В°C ~ 155В°C |
| reach status | REACH Unaffected |
| rohs | Details |
| rohs status | ROHS3 Compliant |
| size / dimension | 0.094"" Dia x 0.248"" L(2.40mm x 6.30mm) |
| subcategory: | Resistors |
| supplier device package | Axial |
| technology: | Wirewound |
| temperature coefficient | 350 PPM/C |
| temperature coefficient: | 350 PPM/C |
| termination style | Axial |
| termination style: | Axial |
| точность,% | В±5% |
| Тип | FKN-> |
| type | Miniature Style Wirewound Resistor |
| type: | Miniature Style Wirewound Resistor |
| вес, г | 1 |
| Время загрузки | 7:34:02 |
0.0
общая оценка
Всего 0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
Отзывов нет
Компания ООО "Телеметрия"
- Название организации: ООО "ТЕЛЕМЕТРИЯ" Юридический адрес организации: Российская Федерация, 664043, Иркутская область, г. Иркутск, ул. Маршала Конева, дом 38 ИНН 7536172565 КПП 381201001 ОГРН 1187536004215 Расчетный счет 40702810010000426573 Банк АО «Тинькофф Банк» БИК банка 044525974 ИНН банка 7710140679 Корреспондентский счет банка 30101810145250000974 Юридический адрес банка 127287, г. Москва, ул. Хуторская 2-я, д. 38А, стр. 26









