- Обзор
- Характеристики
- Отзывы (0)
- Реквизиты
ЭлектроэлементDigital Isolator Open Drain 4-CH 10Mbps Automotive 16-Pin SOIC N Tube
| Основные | |
| Производитель | Skyworks Solutions |
| Бренд | Skyworks Solutions |
| Информация о производителе | |
| category | Isolators |
| channel type | Bidirectional, Unidirectional |
| common mode transient immunity (min) | 35kV/µs |
| data rate | 10Mbps |
| data rate: | 10 Mb/s |
| Дата загрузки | 09.03.2024 |
| development kit: | si86xxiso-kit |
| factory pack quantity: factory pack quantity: | 48 |
| family | Digital Isolators |
| inputs - side 1/side 2 | 03.03.2024 |
| isolated power | No |
| isolation type: | Capacitive Coupling |
| isolation voltage: | 3750 Vrms |
| категория | Электронные компоненты/Оптопары и изоляторы |
| manufacturer: | Skyworks |
| maximum operating temperature: | +125 C |
| minimum operating temperature: | -40 C |
| moisture sensitive: | Yes |
| mounting style: | SMD/SMT |
| number of channels | 4 |
| number of channels: | 4 Channel |
| online catalog | Si860x Series |
| operating supply current: | 7.2 mA |
| operating supply voltage: | 3 V to 5.5 V |
| operating temperature | -40°C ~ 125°C |
| other names | 336-2052-5SI8605ACBIS1 |
| output current: | +/-75 mA |
| package / case | 16-SOIC(0.154", 3.90mm Width) |
| package / case: | SOIC-Narrow-16 |
| packaging | Tube |
| packaging: | Tube |
| партномер | 8007260462 |
| pd - power dissipation: | 275 mW |
| polarity: | Bidirectional, Unidirectional |
| product category: | Digital Isolators |
| product training modules | Si86xx Digital Isolators Overview |
| product type: | Digital Isolators |
| propagation delay time: | 20 ns |
| propagation delay tplh / tphl (max) | 45ns, 26ns |
| protocol supported: | I2C |
| pulse width distortion (max) | 32ns |
| qualification: | AEC-Q100 |
| rise / fall time (typ) | - |
| series | - |
| series: | SI8605AC |
| shutdown: | Shutdown |
| standard package | 48 |
| subcategory: | Interface ICs |
| supplier device package | 16-SOIC N |
| supply voltage - max: | 5.5 V |
| supply voltage - min: | 3 V |
| technology | Capacitive Coupling |
| type | I?C |
| type: | I2C Isolator |
| вес, г | 0.638 |
| voltage - isolation | 3750Vrms |
| voltage - supply | 3 V ~ 5.5 V |
| Время загрузки | 21:54:16 |
0.0
общая оценка
Всего 0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
Отзывов нет
Компания ООО "Телеметрия"
- Название организации: ООО "ТЕЛЕМЕТРИЯ" Юридический адрес организации: Российская Федерация, 664043, Иркутская область, г. Иркутск, ул. Маршала Конева, дом 38 ИНН 7536172565 КПП 381201001 ОГРН 1187536004215 Расчетный счет 40702810010000426573 Банк АО «Тинькофф Банк» БИК банка 044525974 ИНН банка 7710140679 Корреспондентский счет банка 30101810145250000974 Юридический адрес банка 127287, г. Москва, ул. Хуторская 2-я, д. 38А, стр. 26

