| Основные | |
| Производитель | Analog Devices |
| Бренд | Analog Devices |
| Информация о производителе | |
| current limit: | Adjustable |
| Дата загрузки | 09.03.2024 |
| factory pack quantity: factory pack quantity: | 120 |
| input / supply voltage - max: | 5.5 V |
| input / supply voltage - min: | 4.5 V |
| категория | Электронные компоненты/Оптопары и изоляторы |
| manufacturer: | Analog Devices Inc. |
| maximum operating temperature: | +70 C |
| minimum operating temperature: | 0 C |
| moisture sensitive: | Yes |
| mounting style: | SMD/SMT |
| number of channels: | 1 Channel |
| operating supply current: | 50 mA |
| package / case: | BGA-42 |
| packaging: | Tray |
| партномер | 8002346133 |
| power fail detection: | No |
| product: | Power Distribution |
| product category: | Hot Swap Voltage Controllers |
| product type: | Hot Swap Voltage Controllers |
| series: | LTM9100 |
| subcategory: | PMIC-Power Management ICs |
| supply voltage - max: | 5.5 V |
| supply voltage - min: | 4.5 V |
| Время загрузки | 21:48:10 |