- Обзор
- Характеристики
- Отзывы (0)
- Реквизиты
Isolators\Digital IsolatorsGeneral Purpose Digital Isolator 5700Vrms 2 Channel 100Mbps 100kV/Вµs CMTI 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
| Основные | |
| Производитель | Texas Instruments |
| Бренд | Texas Instruments |
| Информация о производителе | |
| base product number | ISO7820 -> |
| channel type | Unidirectional |
| common mode transient immunity (min) | 100kV/Вµs |
| data rate | 100Mbps |
| data rate: | 100 Mb/s |
| Дата загрузки | 09.03.2024 |
| eccn | EAR99 |
| factory pack quantity: factory pack quantity: | 120 |
| htsus | 8542.39.0001 |
| inputs - side 1/side 2 | 2/0 |
| input type: | CMOS |
| isolated power | No |
| isolation type: | Capacitive Coupling |
| isolation voltage: | 5700 Vrms |
| категория | Электронные компоненты/Оптопары и изоляторы |
| manufacturer: | Texas Instruments |
| manufacturer product page | http://www.ti.com/general/docs/suppproductinfo.tsp |
| maximum operating temperature: | +125 C |
| minimum operating temperature: | -55 C |
| moisture sensitive: | Yes |
| moisture sensitivity level (msl) | 2 (1 Year) |
| mounting style: | SMD/SMT |
| mounting type | Surface Mount |
| number of channels | 2 |
| number of channels: | 2 Channel |
| operating supply current: | 11.9 mA |
| operating temperature | -55В°C ~ 125В°C |
| output type: | Logic |
| package | Tube |
| package / case | 16-SOIC (0.295"", 7.50mm Width) |
| package / case: | SOIC-16 |
| packaging: | Tube |
| партномер | 8006045018 |
| pd - power dissipation: | 100 mW |
| polarity: | Unidirectional |
| product category: | Digital Isolators |
| product type: | Digital Isolators |
| propagation delay time: | 10.7 ns |
| propagation delay tplh / tphl (max) | 16ns, 16ns |
| pulse width distortion (max) | 4.6ns |
| reach status | REACH Unaffected |
| rise / fall time (typ) | 2.4ns, 2.4ns |
| rohs status | ROHS3 Compliant |
| series: | ISO7820 |
| shutdown: | No Shutdown |
| subcategory: | Interface ICs |
| supplier device package | 16-SOIC |
| supply voltage - max: | 5.5 V |
| supply voltage - min: | 2.25 V |
| technology | Capacitive Coupling |
| type | General Purpose |
| voltage - isolation | 5700Vrms |
| voltage - supply | 2.25V ~ 5.5V |
| Время загрузки | 21:58:06 |
0.0
общая оценка
Всего 0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
Отзывов нет
Компания ООО "Телеметрия"
- Название организации: ООО "ТЕЛЕМЕТРИЯ" Юридический адрес организации: Российская Федерация, 664043, Иркутская область, г. Иркутск, ул. Маршала Конева, дом 38 ИНН 7536172565 КПП 381201001 ОГРН 1187536004215 Расчетный счет 40702810010000426573 Банк АО «Тинькофф Банк» БИК банка 044525974 ИНН банка 7710140679 Корреспондентский счет банка 30101810145250000974 Юридический адрес банка 127287, г. Москва, ул. Хуторская 2-я, д. 38А, стр. 26

