- Обзор
- Характеристики
- Отзывы (0)
- Реквизиты
ЭлектроэлементDigital Isolators Automotive, robust EMC, quad-channel, 3/1, reinforced digital isolator 16-SOIC -40 to 125
| Основные | |
| Производитель | Texas Instruments |
| Бренд | Texas Instruments |
| Информация о производителе | |
| automotive | Yes |
| compliance | AEC-Q100 |
| coupling type | Capacitive Coupling |
| data rate | 100 Mb/s |
| Дата загрузки | 09.03.2024 |
| eccn (us) | ear99 |
| eu rohs | compliant |
| factory pack quantity | 40 |
| forward channels: | 3 Channel |
| forward/reverse channels | 03.01.2024 |
| isolation type | Capacitive Coupling |
| isolation voltage | 5 kVrms |
| категория | Электронные компоненты/Оптопары и изоляторы |
| lead shape | Gull-wing |
| manufacturer | Texas Instruments |
| maximum data rate | 100Mbps |
| maximum esd protection voltage (kv) | ±6000@HBM |
| maximum fall time: | 3.9 ns |
| maximum fall time (ns) | 03.09.2024 |
| maximum operating supply voltage (v) | 05.05.2024 |
| maximum operating temperature | +125 C |
| maximum operating temperature (°c) | 125 |
| maximum power dissipation (mw) | 200 |
| maximum propagation delay time (tphl) (ns) | 16 |
| maximum propagation delay time (tplh) (ns) | 16 |
| maximum rise time: | 3.9 ns |
| maximum rise time (ns) | 03.09.2024 |
| maximum working insulation voltage | 1414Vp |
| minimum common mode rejection (kv/us) | 85 |
| minimum isolation voltage (vrms) | 5000 |
| minimum operating supply voltage (v) | 2.25 |
| minimum operating temperature | -40 C |
| minimum operating temperature (°c) | -40 |
| moisture sensitive | Yes |
| mounting | surface mount |
| mounting style | SMD/SMT |
| number of channels | 4 Channel |
| number of channels per chip | 4 |
| operating supply current | 5.5 mA, 22.7 mA |
| output type | Logic |
| package / case | SOIC-16 |
| packaging | Tube |
| партномер | 8007644431 |
| part status | active |
| pcb changed | 16 |
| pd - power dissipation | 200 mW |
| pin count | 16 |
| polarity | Unidirectional |
| ppap | Yes |
| product | Digital Isolators |
| product category | Digital Isolators |
| propagation delay time | 10.7 ns |
| pulse width distortion: | 0 ns |
| qualification | AEC-Q100 |
| reverse channels: | 1 Channel |
| rohs | Details |
| series | ISO7741-Q1 |
| shutdown | No Shutdown |
| standard package name | SO |
| supplier package | SOIC |
| supply voltage - max | 5.5 V |
| supply voltage - min | 2.25 V |
| type | Quad Channel Digital Isolator |
| вес, г | 1.708 |
| Время загрузки | 21:54:16 |
0.0
общая оценка
Всего 0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
Отзывов нет
Компания ООО "Телеметрия"
- Название организации: ООО "ТЕЛЕМЕТРИЯ" Юридический адрес организации: Российская Федерация, 664043, Иркутская область, г. Иркутск, ул. Маршала Конева, дом 38 ИНН 7536172565 КПП 381201001 ОГРН 1187536004215 Расчетный счет 40702810010000426573 Банк АО «Тинькофф Банк» БИК банка 044525974 ИНН банка 7710140679 Корреспондентский счет банка 30101810145250000974 Юридический адрес банка 127287, г. Москва, ул. Хуторская 2-я, д. 38А, стр. 26

