- Обзор
- Характеристики
- Отзывы (0)
- Реквизиты
ЭлектроэлементDigital Isolators Low-power, triple-channel, 3/0, 25-Mbps, default output low digital isolator 16-SOIC -40 to 125
| Основные | |
| Производитель | Texas Instruments |
| Бренд | Texas Instruments |
| Информация о производителе | |
| data rate | 25 Mb/s |
| data rate: | 25 Mb/s |
| Дата загрузки | 09.03.2024 |
| factory pack quantity | 40 |
| factory pack quantity: factory pack quantity: | 40 |
| isolation type | Capacitive Coupling |
| isolation type: | Capacitive Coupling |
| isolation voltage | 4242 V |
| isolation voltage: | 3000 Vrms |
| категория | Электронные компоненты/Оптопары и изоляторы |
| manufacturer | Texas Instruments |
| manufacturer: | Texas Instruments |
| maximum fall time: | 2 ns |
| maximum operating temperature | +125 C |
| maximum operating temperature: | +125 C |
| maximum rise time: | 3 ns |
| minimum operating temperature | -40 C |
| minimum operating temperature: | -40 C |
| moisture sensitive | Yes |
| moisture sensitive: | Yes |
| mounting style | SMD/SMT |
| mounting style: | SMD/SMT |
| number of channels | 3 Channel |
| number of channels: | 3 Channel |
| operating supply current | 7 mA |
| operating supply current: | 7 mA |
| operating supply voltage | 3 V to 5.5 V |
| operating supply voltage: | 3 V to 5.5 V |
| package / case | SOIC-16 |
| package / case: | SOIC-16 |
| packaging | Tube |
| packaging: | Tube |
| партномер | 8014703181 |
| pd - power dissipation | 70 mW |
| pd - power dissipation: | 70 mW |
| polarity | Unidirectional |
| polarity: | Unidirectional |
| product | Digital Isolators |
| product category | Digital Isolators |
| product category: | Digital Isolators |
| product type: | Digital Isolators |
| propagation delay time | 32 ns |
| propagation delay time: | 32 ns |
| rohs | Details |
| series | ISO7330FC |
| series: | ISO7330FC |
| subcategory: | Interface ICs |
| supply voltage - max | 5.5 V |
| supply voltage - max: | 5.5 V |
| supply voltage - min | 3 V |
| supply voltage - min: | 3 V |
| type | Low Power Digital Isolator |
| type: | Low Power |
| unit weight | 0.023492 oz |
| вес, г | 6.385 |
| Время загрузки | 21:54:24 |
0.0
общая оценка
Всего 0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
Отзывов нет
Компания ООО "Телеметрия"
- Название организации: ООО "ТЕЛЕМЕТРИЯ" Юридический адрес организации: Российская Федерация, 664043, Иркутская область, г. Иркутск, ул. Маршала Конева, дом 38 ИНН 7536172565 КПП 381201001 ОГРН 1187536004215 Расчетный счет 40702810010000426573 Банк АО «Тинькофф Банк» БИК банка 044525974 ИНН банка 7710140679 Корреспондентский счет банка 30101810145250000974 Юридический адрес банка 127287, г. Москва, ул. Хуторская 2-я, д. 38А, стр. 26

