- Обзор
- Характеристики
- Отзывы (0)
- Реквизиты
Analog Devices Isolation - All
| Основные | |
| Производитель | Analog Devices |
| Бренд | Analog Devices |
| Информация о производителе | |
| approvals | UR |
| category | Isolators |
| common mode transient immunity (min) | 25kV/µs |
| current - dc forward (if) (max) | - |
| current - output high, low | - |
| current - peak output | 4A |
| Дата загрузки | 09.03.2024 |
| development kit: | EVAL-ADUM4223AEBZ |
| factory pack quantity: factory pack quantity: | 47 |
| fall time: | 12 ns |
| family | Isolators-Gate Drivers |
| isolation voltage: | 5 kVrms |
| категория | Электронные компоненты/Оптопары и изоляторы |
| количество каналов | 2 канала |
| количество выводов | 16вывод(-ов) |
| максимальная рабочая температура | 125°C |
| максимальное напряжение питания | 5.5В |
| manufacturer: | Analog Devices Inc. |
| maximum operating temperature: | +125 C |
| mfg application notes | Motor Control Solution-Servo Control |
| минимальная рабочая температура | -40°C |
| минимальное напряжение питания | 3В |
| minimum operating temperature: | -40 C |
| moisture sensitive: | Yes |
| mounting style: | SMD/SMT |
| mounting type | Surface Mount |
| number of channels | 2 |
| number of drivers: | 2 Driver |
| number of outputs: | 2 Output |
| online catalog | Gate Drivers |
| operating supply current: | 1.4 mA |
| operating temperature | -40°C ~ 125°C |
| output current: | 4 A |
| package / case | 16-SOIC(0.295", 7.50mm Width) |
| package / case: | SOIC-16 |
| packaging | Tube |
| packaging: | Tube |
| партномер | 8024099585 |
| pcn design/specification | iCoupler Devices MSL Rating Change 06/Nov/2013ADUM4223 Die Revision 03/Dec/2013 |
| pd - power dissipation: | 2.77 W |
| product: | Isolated Gate Drivers |
| product category: | Gate Drivers |
| product type: | Gate Drivers |
| propagation delay tplh / tphl (max) | 59ns, 59ns |
| pulse width distortion (max) | - |
| rise / fall time (typ) | 12ns, 12ns |
| rise time: | 12 ns |
| series | iCoupler® |
| series: | ADUM4223 |
| standard package | 47 |
| стиль корпуса интерфейса | WSOIC |
| subcategory: | PMIC-Power Management ICs |
| supplier device package | 16-SOIC |
| supply voltage - max: | 18 V |
| supply voltage - min: | 3 V |
| technology | Magnetic Coupling |
| technology: | Si |
| type: | Half-Bridge |
| уровень чувствительности к влажности (msl) | MSL 3-168 часов |
| video file | iCoupler Digital Isolators Meet Strict HEV/EV RequirementsezLINX™ iCoupler® Isolated Interface Development EnvironmentiCoupler® Digital Isolators in Motor Control Designs |
| voltage - forward (vf) (typ) | - |
| voltage - isolation | 5000Vrms |
| voltage - supply | 3 V ~ 5.5 V, 4.5 V ~ 18 V |
| Время загрузки | 21:56:49 |
| задержка распространения | 47нс |
0.0
общая оценка
Всего 0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
Отзывов нет
Компания ООО "Телеметрия"
- Название организации: ООО "ТЕЛЕМЕТРИЯ" Юридический адрес организации: Российская Федерация, 664043, Иркутская область, г. Иркутск, ул. Маршала Конева, дом 38 ИНН 7536172565 КПП 381201001 ОГРН 1187536004215 Расчетный счет 40702810010000426573 Банк АО «Тинькофф Банк» БИК банка 044525974 ИНН банка 7710140679 Корреспондентский счет банка 30101810145250000974 Юридический адрес банка 127287, г. Москва, ул. Хуторская 2-я, д. 38А, стр. 26




