- Обзор
- Характеристики
- Отзывы (0)
- Реквизиты
Isolators\Digital IsolatorsSPI Digital Isolator 5000Vrms 4 Channel 34Mbps 25kV/Вµs CMTI 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
| Основные | |
| Производитель | Analog Devices |
| Бренд | Analog Devices |
| Информация о производителе | |
| base product number | ADUM4154 -> |
| channel type | Unidirectional |
| common mode transient immunity (min) | 25kV/Вµs |
| data rate | 34Mbps |
| data rate: | 34 Mb/s |
| Дата загрузки | 09.03.2024 |
| development kit: | EVAL-ADuM3154Z |
| eccn | EAR99 |
| factory pack quantity: factory pack quantity: | 31 |
| htsus | 8542.39.0001 |
| inputs - side 1/side 2 | 03.01.2024 |
| isolated power | No |
| isolation type: | Magnetic Coupling |
| isolation voltage: | 5000 Vrms |
| категория | Электронные компоненты/Оптопары и изоляторы |
| manufacturer: | Analog Devices Inc. |
| maximum operating temperature: | +125 C |
| minimum operating temperature: | -40 C |
| moisture sensitive: | Yes |
| moisture sensitivity level (msl) | 3 (168 Hours) |
| mounting style: | SMD/SMT |
| mounting type | Surface Mount |
| number of channels | 4 |
| number of channels: | 7 Channel |
| operating supply current: | 10 mA, 13.5 mA |
| operating temperature | -40В°C ~ 125В°C |
| package | Tube |
| package / case | 20-SOIC (0.295"", 7.50mm Width) |
| package / case: | SOIC-20 |
| packaging: | Tube |
| партномер | 8005813474 |
| pd - power dissipation: | 2.4 W |
| polarity: | Unidirectional |
| product category: | Digital Isolators |
| product type: | Digital Isolators |
| propagation delay time: | 14 ns |
| propagation delay tplh / tphl (max) | 14ns, 14ns |
| protocol supported: | SPI |
| pulse width distortion (max) | 2ns |
| reach status | REACH Unaffected |
| rise / fall time (typ) | 2.5ns, 2.5ns |
| rohs status | ROHS3 Compliant |
| series | iCouplerВ®, SPIsolatorв„ў -> |
| series: | ADUM4154 |
| shutdown: | No Shutdown |
| subcategory: | Interface ICs |
| supplier device package | 20-SOIC-IC |
| supply voltage - max: | 5.5 V |
| supply voltage - min: | 3 V |
| technology | Magnetic Coupling |
| type | SPI |
| type: | SPI |
| voltage - isolation | 5000Vrms |
| voltage - supply | 3V ~ 5.5V |
| Время загрузки | 21:47:29 |
0.0
общая оценка
Всего 0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
Отзывов нет
Компания ООО "Телеметрия"
- Название организации: ООО "ТЕЛЕМЕТРИЯ" Юридический адрес организации: Российская Федерация, 664043, Иркутская область, г. Иркутск, ул. Маршала Конева, дом 38 ИНН 7536172565 КПП 381201001 ОГРН 1187536004215 Расчетный счет 40702810010000426573 Банк АО «Тинькофф Банк» БИК банка 044525974 ИНН банка 7710140679 Корреспондентский счет банка 30101810145250000974 Юридический адрес банка 127287, г. Москва, ул. Хуторская 2-я, д. 38А, стр. 26

