THS4503CD, Differential Amplifiers Hi-Sp Fully-Diff Amp
Оставить отзыв
В избранноеВ сравнение
Артикул: THS4503CD
- Обзор
- Характеристики
- Отзывы (0)
- Реквизиты
Semiconductors\Amplifier ICs\Differential AmplifiersДифференциальный усилитель 1 дифференциальный 8-SOIC
| Информация о производителе | |
| Производитель | Texas Instruments |
| Основные | |
| Дата загрузки | 05.05.2024 |
| Время загрузки | 23:05:26 |
| Бренд | Texas Instruments |
| Вес и габариты | |
| amplifier type | Differential |
| automotive | No |
| base product number | THS4503 -> |
| cmrr - common mode rejection ratio: | 80 dB |
| current - input bias | 4ВµA |
| current - supply | 23mA |
| development kit: | THS4503EVM |
| eccn | EAR99 |
| factory pack quantity: factory pack quantity: | 75 |
| gain bandwidth product | 300MHz |
| gbp - gain bandwidth product: | 300 MHz |
| htsus | 8542.33.0001 |
| ib - input bias current: | 4.6 uA |
| input voltage range - max: | Positive Rail-1.3 V |
| категория | Электронные компоненты/Микросхемы |
| manufacturer: | Texas Instruments |
| maximum input bias current - (ua) | 4.6@5V |
| maximum input offset voltage - (mv) | 2.4@5V |
| maximum operating temperature: | +85 C |
| maximum power dissipation - (mw) | 1020 |
| military | No |
| minimum cmrr - (db) | 74 |
| minimum operating temperature: | -40 C |
| moisture sensitivity level (msl) | 1 (Unlimited) |
| mounting style: | SMD/SMT |
| mounting type | Surface Mount |
| number of channels: | 1 Channel |
| number of circuits | 1 |
| operating supply current: | 23 mA |
| operating supply voltage: | 16.5 V |
| operating temperature | 0В°C ~ 70В°C |
| operating temperature - (??c) | 0~70 |
| output current per channel: | 120 mA |
| output type | Differential |
| package | Tube |
| package / case | 8-SOIC (0.154"", 3.90mm Width) |
| package / case: | SOIC-8 |
| packaging | Tube |
| packaging: | Tube |
| партномер | 8005012094 |
| pd - power dissipation: | 1020 mW |
| pin count | 8 |
| product: | Differential Amplifiers |
| product category: | Differential Amplifiers |
| product type: | Differential Amplifiers |
| reach status | REACH Unaffected |
| rohs status | ROHS3 Compliant |
| series: | THS4503 |
| slew rate | 2800V/Вµs |
| sr - slew rate: | 2.8 kV/us |
| standard package name | SOP |
| subcategory: | Amplifier ICs |
| supplier device package | 8-SOIC |
| supplier package | SOIC |
| supply voltage - max: | 15 V |
| supply voltage - min: | 4.5 V |
| typical gain bandwidth product - (mhz) | 300 |
| вес, г | 0.08 |
| voltage - input offset | 1mV |
| voltage - supply, single/dual (в±) | 4.5V ~ 15V, В±2.25V ~ 7.5V |
| vos - input offset voltage: | 4 mV |
| -3db bandwidth | 370MHz |
0.0
общая оценка
Всего 0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
Отзывов нет
Компания ООО "Телеметрия"
- Название организации: ООО "ТЕЛЕМЕТРИЯ" Юридический адрес организации: Российская Федерация, 664043, Иркутская область, г. Иркутск, ул. Маршала Конева, дом 38 ИНН 7536172565 КПП 381201001 ОГРН 1187536004215 Расчетный счет 40702810010000426573 Банк АО «Тинькофф Банк» БИК банка 044525974 ИНН банка 7710140679 Корреспондентский счет банка 30101810145250000974 Юридический адрес банка 127287, г. Москва, ул. Хуторская 2-я, д. 38А, стр. 26









