- Обзор
- Характеристики
- Отзывы (0)
- Реквизиты
Amplifiers ADI SLP
| Информация о производителе | |
| Производитель | Analog Devices |
| Основные | |
| Дата загрузки | 05.05.2024 |
| Время загрузки | 23:25:54 |
| Бренд | Analog Devices |
| Вес и габариты | |
| cmrr - common mode rejection ratio: | 135 dB |
| en - input voltage noise density: | 17 nV/sqrt Hz |
| factory pack quantity: factory pack quantity: | 1000 |
| gbp - gain bandwidth product: | 500 kHz |
| ib - input bias current: | 200 pA |
| категория | Электронные компоненты/Микросхемы |
| manufacturer: | Analog Devices Inc. |
| maximum dual supply voltage: | +/-20 V |
| maximum operating temperature: | +85 C |
| minimum dual supply voltage: | +/-2 V |
| minimum operating temperature: | -40 C |
| mounting style: | SMD/SMT |
| number of channels: | 4 Channel |
| operating supply current: | 2.5 mA |
| output current per channel: | 25 mA |
| package / case: | SOIC-16 |
| партномер | 8026917631 |
| product: | Precision Amplifiers |
| product category: | Precision Amplifiers |
| product type: | Precision Amplifiers |
| psrr - power supply rejection ratio: | 114 dB |
| series: | OP497 |
| shutdown: | No Shutdown |
| sr - slew rate: | 150 mV/us |
| subcategory: | Amplifier ICs |
| supply voltage - max: | +/-20 V |
| supply voltage - min: | +/-2 V |
| type: | Precision Amplifier |
| voltage gain db: | 132.04 dB |
| vos - input offset voltage: | 150 uV |
0.0
общая оценка
Всего 0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
Отзывов нет
Компания ООО "Телеметрия"
- Название организации: ООО "ТЕЛЕМЕТРИЯ" Юридический адрес организации: Российская Федерация, 664043, Иркутская область, г. Иркутск, ул. Маршала Конева, дом 38 ИНН 7536172565 КПП 381201001 ОГРН 1187536004215 Расчетный счет 40702810010000426573 Банк АО «Тинькофф Банк» БИК банка 044525974 ИНН банка 7710140679 Корреспондентский счет банка 30101810145250000974 Юридический адрес банка 127287, г. Москва, ул. Хуторская 2-я, д. 38А, стр. 26









