Микросхема AD8674ARZ
Оставить отзыв
В избранноеВ сравнение
Артикул: AD8674ARZ

- Обзор
- Характеристики
- Отзывы (0)
- Реквизиты
OP Amp Quad GP ±15V 14-Pin SOIC N T/R - New Customers Save 30% Today
| Основные | |
| вес, г | 0.5 |
| package / case | SOIC-14 |
| type | General Purpose Amplifier |
| length | 8.75 mm(Max) |
| minimum operating temperature | -40 C |
| width | 4 mm(Max) |
| factory pack quantity | 56 |
| manufacturer | Analog Devices Inc. |
| maximum operating temperature | +125 C |
| mounting style | SMD/SMT |
| packaging | Tube |
| product category | Precision Amplifiers |
| series | AD8674 |
| height | 1.5 mm(Max) |
| number of channels | 4 Channel |
| Вес и габариты | |
| rohs | Details |
| operating supply current | 3 mA |
| product | Precision Amplifiers |
| operating supply voltage | 10 V to 36 V |
| supply voltage - max | 36 V |
| supply voltage - min | 10 V |
| shutdown | No Shutdown |
| ib - input bias current | 40 nA |
| gbp - gain bandwidth product | 10 MHz |
| sr - slew rate | 4 V/us |
| dual supply voltage | 5 V to 15 V |
| maximum dual supply voltage | 15 V |
| psrr - power supply rejection ratio | 115 dB |
| cmrr - common mode rejection ratio | 120 dB |
| minimum dual supply voltage | 5 V |
| en - input voltage noise density | 2.8 nV/sqrt Hz at+/-5 V |
| voltage gain db | 135.56 dB |
| output current per channel | 20 mA |
| input voltage range - max | 12 V |
| vos - input offset voltage | 30 uV |
0.0
общая оценка
Всего 0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
Отзывов нет
Компания ООО "Телеметрия"
- Название организации: ООО "ТЕЛЕМЕТРИЯ" Юридический адрес организации: Российская Федерация, 664043, Иркутская область, г. Иркутск, ул. Маршала Конева, дом 38 ИНН 7536172565 КПП 381201001 ОГРН 1187536004215 Расчетный счет 40702810010000426573 Банк АО «Тинькофф Банк» БИК банка 044525974 ИНН банка 7710140679 Корреспондентский счет банка 30101810145250000974 Юридический адрес банка 127287, г. Москва, ул. Хуторская 2-я, д. 38А, стр. 26






