- Обзор
- Характеристики
- Отзывы (0)
- Реквизиты
ЭлектроэлементOP Amp Dual GP В±22V/44V 10-Pin WQFN T/R - Bulk (Alt: MC34072AMTTBG)
| Информация о производителе | |
| Производитель | ON Semiconductor*** |
| Основные | |
| Дата загрузки | 05.05.2024 |
| Время загрузки | 3:56:18 |
| Бренд | ON Semiconductor*** |
| Вес и габариты | |
| cmrr - common mode rejection ratio: | 80 dB |
| en - input voltage noise density: | 32 nV/sqrt Hz |
| factory pack quantity: factory pack quantity: | 3000 |
| gbp - gain bandwidth product: | 4.5 MHz |
| ib - input bias current: | 500 nA |
| категория | Электронные компоненты/Микросхемы |
| lead finish | Gold |
| manufacturer: | onsemi |
| maximum dual supply voltage | ±22 V |
| maximum input bias current | 0.5@±15V uA |
| maximum input offset voltage | 5@5V mV |
| maximum operating supply voltage | ±22I44 V |
| maximum operating temperature: | +70 C |
| maximum single supply voltage | 44 V |
| maximum supply current | 4@5V mA |
| max processing temp | 260 |
| minimum cmrr | 70 dB |
| minimum dual supply voltage | ±1.5 V |
| minimum dual supply voltage: | +/-1.5 V |
| minimum operating temperature: | 0 C |
| minimum psrr | 70 dB |
| minimum single supply voltage | 3 V |
| mounting | surface mount |
| mounting style: | SMD/SMT |
| number of channels: | 2 Channel |
| number of channels per chip | 2 |
| operating supply current: | 3.8 mA |
| operating supply voltage: | 3 V to 44 V, +/-1.5 V to+/-22 V |
| operating temperature | 0 to 70 °C |
| output current per channel: | 30 mA |
| package / case: | WQFN-10 |
| партномер | 8002976044 |
| power supply type | SingleIDual |
| product: | Operational Amplifiers |
| product category: | Operational Amplifiers-Op Amps |
| product type: | Op Amps-Operational Amplifiers |
| rail to rail | No |
| series: | MC34072A |
| shutdown: | No Shutdown |
| shut down support | No |
| sr - slew rate: | 13 V/us |
| subcategory: | Amplifier ICs |
| supply type: | Single, Dual |
| supply voltage - max: | 44 V |
| supply voltage - min: | 3 V, +/-1.5 V |
| type | General Purpose Amplifier |
| typical dual supply voltage | ±3I±5I±9I±12I±15I±18 V |
| typical gain bandwidth product | 4.5 MHz |
| typical input noise voltage density | 32@±15V nV/rtHz |
| typical noninverting input noise current density | 0.22@±15V pA/rtHz |
| typical single supply voltage | 5I9I12I15I18I24I28 V |
| typical slew rate | 13@±15V V/us |
| typical voltage gain | 100 dB |
| вес, г | 0.4 |
| vos - input offset voltage: | 3 mV |
0.0
общая оценка
Всего 0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
Отзывов нет
Компания ООО "Телеметрия"
- Название организации: ООО "ТЕЛЕМЕТРИЯ" Юридический адрес организации: Российская Федерация, 664043, Иркутская область, г. Иркутск, ул. Маршала Конева, дом 38 ИНН 7536172565 КПП 381201001 ОГРН 1187536004215 Расчетный счет 40702810010000426573 Банк АО «Тинькофф Банк» БИК банка 044525974 ИНН банка 7710140679 Корреспондентский счет банка 30101810145250000974 Юридический адрес банка 127287, г. Москва, ул. Хуторская 2-я, д. 38А, стр. 26









