MC33174DR2G, IC: операционный усилитель; 1,8МГц; Ch: 4; SO14; бобина,лента
Оставить отзыв
В избранноеВ сравнение
Артикул: MC33174DR2G
- Обзор
- Характеристики
- Отзывы (0)
- Реквизиты
Операционный усилитель, 1.8 МГц
| Основные | |
| вес, г | 0.36 |
| type | Low Power Amplifier |
| pin count | 14 |
| packaging | Tape and Reel |
| eu rohs | compliant |
| lead shape | Gull-wing |
| maximum operating temperature (°c) | 85 |
| mounting | surface mount |
| part status | active |
| pcb changed | 14 |
| standard package name | SOP |
| supplier package | SOIC N |
| eccn (us) | ear99 |
| maximum dual supply voltage (v) | ±22 |
| minimum dual supply voltage (v) | ±1.5 |
| minimum operating temperature (°c) | -40 |
| supplier temperature grade | Industrial |
| power supply type | Dual|Single |
| maximum single supply voltage (v) | 44 |
| minimum single supply voltage (v) | 3 |
| typical dual supply voltage (v) | ±3|±12|±15|±18|±5|±9 |
| typical single supply voltage (v) | 5|9|18|28|12|24|15 |
| hts | 8542.33.00.01 |
| package height | 1.5(Max) |
| package length | 8.75(Max) |
| package width | 4(Max) |
| maximum supply current (ma) | 1@5V |
| process technology | Bipolar |
| Вес и габариты | |
| number of channels per chip | 4 |
| typical output current (ma) | 5 |
| minimum cmrr range (db) | 80 to 85 |
| minimum cmrr (db) | 80 |
| maximum input offset voltage (mv) | 5@5V |
| manufacturer type | Low Power Amplifier |
| maximum input bias current (ua) | 0.1@±15V |
| typical gain bandwidth product (mhz) | 1.8 |
| maximum input offset current (ua) | 0.02@±15V |
| typical input bias current (ua) | 0.02@±15V |
| typical slew rate (v/us) | 2.1@±15V |
| typical input noise voltage density (nv/rthz) | 32@±15V |
| typical voltage gain (db) | 113.98 |
| typical noninverting input current noise density (pa/rthz) | 0.2@±15V |
| minimum psrr (db) | 80 |
| shut down support | No |
| typical high level output voltage (v) | 14.2 |
| typical low level output voltage (v) | -14.2 |
0.0
общая оценка
Всего 0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
Отзывов нет
Компания ООО "Телеметрия"
- Название организации: ООО "ТЕЛЕМЕТРИЯ" Юридический адрес организации: Российская Федерация, 664043, Иркутская область, г. Иркутск, ул. Маршала Конева, дом 38 ИНН 7536172565 КПП 381201001 ОГРН 1187536004215 Расчетный счет 40702810010000426573 Банк АО «Тинькофф Банк» БИК банка 044525974 ИНН банка 7710140679 Корреспондентский счет банка 30101810145250000974 Юридический адрес банка 127287, г. Москва, ул. Хуторская 2-я, д. 38А, стр. 26











