- Обзор
- Характеристики
- Отзывы (0)
- Реквизиты
ЭлектроэлементHigh Speed Operational Amplifiers 2.7GHz 5V 800 MHz, Low Noise, Rail to Rail Input Differential Amplifier/Driver
| Информация о производителе | |
| Производитель | Analog Devices |
| Основные | |
| Дата загрузки | 05.05.2024 |
| Время загрузки | 21:54:14 |
| Бренд | Analog Devices |
| Вес и габариты | |
| 3 db bandwidth: | 800 MHz |
| automotive | Yes |
| cmrr - common mode rejection ratio: | 75 dB |
| en - input voltage noise density: | 1.6 nV/rtHz |
| gbp - gain bandwidth product: | 2.7 GHz |
| ib - input bias current: | 8 uA |
| input type: | Rail-to-Rail |
| in - input noise current density: | 2.4 pA/rtHz |
| ios - input offset current: | 4 uA |
| категория | Электронные компоненты/Микросхемы |
| manufacturer: | Analog Devices Inc. |
| maximum input bias current - (ua) | 14(Typ)@5V |
| maximum input offset voltage - (mv) | 7@5V@-40C to 85C |
| maximum operating temperature: | +85 C |
| military | No |
| minimum operating temperature: | -40 C |
| mounting style: | SMD/SMT |
| number of channels: | 1 Channel |
| operating supply current: | 18 mA |
| operating temperature - (??c) | -40~85 |
| output current per channel: | 60 mA |
| output type | Differential |
| package/case: | QFN-16 |
| packaging | Tube |
| packaging: | Tube |
| партномер | 8002983358 |
| pin count | 16 |
| product: | Operational Amplifiers |
| product category: | High Speed Operational Amplifiers |
| product type: | Op Amps-High Speed Operational Amplifiers |
| psrr - power supply rejection ratio: | 75 dB |
| rail to rail | Rail to Rail Input |
| shutdown: | Shutdown |
| sr - slew rate: | 690 V/us |
| standard package name | QFN |
| subcategory: | Amplifier ICs |
| supplier package | QFN EP |
| supply voltage - max: | 5.5 V |
| supply voltage - min: | 4.5 V |
| typical gain bandwidth product - (mhz) | 2700 |
| voltage gain db: | 90 dB |
| vos - input offset voltage: | 1 mV |
0.0
общая оценка
Всего 0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
Отзывов нет
Компания ООО "Телеметрия"
- Название организации: ООО "ТЕЛЕМЕТРИЯ" Юридический адрес организации: Российская Федерация, 664043, Иркутская область, г. Иркутск, ул. Маршала Конева, дом 38 ИНН 7536172565 КПП 381201001 ОГРН 1187536004215 Расчетный счет 40702810010000426573 Банк АО «Тинькофф Банк» БИК банка 044525974 ИНН банка 7710140679 Корреспондентский счет банка 30101810145250000974 Юридический адрес банка 127287, г. Москва, ул. Хуторская 2-я, д. 38А, стр. 26









