- Обзор
- Характеристики
- Отзывы (0)
- Реквизиты
ЭлектроэлементHigh Speed Operational Amplifiers 3GHz Low Noise/Low Distortion Differential Amp
| Информация о производителе | |
| Производитель | Analog Devices |
| Основные | |
| Дата загрузки | 05.05.2024 |
| Время загрузки | 21:49:36 |
| Бренд | Analog Devices |
| Вес и габариты | |
| 0.1 db gain flatness | 0.28 GHz |
| 3 db bandwidth: | 1.9 GHz |
| amplifier type: | Differential ADC Driver |
| cmrr - common mode rejection ratio: | 75 dB |
| common mode rejection ratio | 50(dB) |
| development kit: | DC987B-D |
| dual supply voltage (max) | Not Required(V) |
| dual supply voltage (min) | Not Required(V) |
| dual supply voltage (typ) | Not Required(V) |
| en - input voltage noise density: | 1.5 nV/rtHz |
| factory pack quantity: factory pack quantity: | 121 |
| gain v/v: | 20 V/V |
| input offset voltage | 2(mV) |
| input resistance | 0.0000575(MOhm) |
| input type: | Differential |
| категория | Электронные компоненты/Микросхемы |
| manufacturer: | Analog Devices Inc. |
| maximum operating temperature: | +85 C |
| minimum operating temperature: | -40 C |
| mounting | surface mount |
| mounting style: | SMD/SMT |
| number of channels | 1 |
| number of channels: | 1 Channel |
| number of elements | 1 |
| operating supply current: | 85 mA |
| operating temperature classification | Industrial |
| operating temp range | -40C to 85C |
| output current per channel: | 20 mA |
| output type: | Differential |
| package / case: | QFN-16 |
| package type | QFN EP |
| packaging | Rail/Tube |
| packaging: | Tube |
| партномер | 8007766158 |
| pd - power dissipation: | 255 mW |
| pin count | 16 |
| power supply rejection ratio | 65(dB) |
| power supply requirement | Single |
| product: | High Speed Amplifiers |
| product category: | High Speed Operational Amplifiers |
| product type: | Op Amps-High Speed Operational Amplifiers |
| psrr - power supply rejection ratio: | 96 dB |
| rad hardened | No |
| series: | LTC6400-26 |
| shutdown: | Shutdown |
| single supply voltage (max) | 3.5(V) |
| single supply voltage (min) | 2.85(V) |
| single supply voltage (typ) | 3(V) |
| sr - slew rate: | 6.67 kV/us |
| subcategory: | Amplifier ICs |
| supply voltage - max: | 3.5 V |
| supply voltage - min: | 2.85 V |
| topology: | Fixed Gain Amplifier |
| vcm - common mode voltage: | 1 V to 1.6 V |
| вес, г | 0.5 |
| voltage gain db | 27(dB) |
| voltage gain db: | 26 dB |
| vos - input offset voltage: | 2 mV |
0.0
общая оценка
Всего 0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
Отзывов нет
Компания ООО "Телеметрия"
- Название организации: ООО "ТЕЛЕМЕТРИЯ" Юридический адрес организации: Российская Федерация, 664043, Иркутская область, г. Иркутск, ул. Маршала Конева, дом 38 ИНН 7536172565 КПП 381201001 ОГРН 1187536004215 Расчетный счет 40702810010000426573 Банк АО «Тинькофф Банк» БИК банка 044525974 ИНН банка 7710140679 Корреспондентский счет банка 30101810145250000974 Юридический адрес банка 127287, г. Москва, ул. Хуторская 2-я, д. 38А, стр. 26









