- Обзор
- Характеристики
- Отзывы (0)
- Реквизиты
ЭлектроэлементSP Amp DIFF AMP Single R-R O/P ±5.5V/11V Automotive 8-Pin MSOP Tube
| Информация о производителе | |
| Производитель | Analog Devices |
| Основные | |
| Дата загрузки | 05.05.2024 |
| Время загрузки | 21:49:38 |
| Бренд | Analog Devices |
| Вес и габариты | |
| cmrr - common mode rejection ratio: | 60 dB |
| common mode rejection ratio | 55(dB) |
| dual supply voltage (max) | ±5.5(V) |
| dual supply voltage (min) | ±1.35(V) |
| dual supply voltage (typ) | ±3/±5(V) |
| en - input voltage noise density: | 45 nV/sqrt Hz |
| factory pack quantity: factory pack quantity: | 50 |
| gain error | 0.1% |
| gain v/v: | 10 V/V |
| gbp - gain bandwidth product: | 4 MHz |
| ib - input bias current: | 250 pA |
| input offset voltage | 2.5(mV) |
| input resistance | 0.0188(MOhm) |
| ios - input offset current: | 100 pA |
| категория | Электронные компоненты/Микросхемы |
| manufacturer: | Analog Devices Inc. |
| maximum operating temperature: | +85 C |
| minimum operating temperature: | -40 C |
| mounting | surface mount |
| mounting style: | SMD/SMT |
| number of channels | 1 |
| number of channels: | 1 Channel |
| number of elements | 1 |
| operating supply current: | 650 uA |
| operating temperature classification | Industrial |
| operating temp range | -40C to 85C |
| output current per channel: | 30 mA |
| output type: | Rail-to-Rail |
| package / case: | MSOP-8 |
| package type | MSOP |
| packaging | Rail/Tube |
| packaging: | Tube |
| партномер | 8003930056 |
| pin count | 8 |
| power supply rejection ratio | 75(dB) |
| power supply requirement | Single/Dual |
| product: | Differential Amplifiers |
| product category: | Differential Amplifiers |
| product type: | Differential Amplifiers |
| psrr - power supply rejection ratio: | 80 dB |
| rad hardened | No |
| rail/rail i/o type | Rail to Rail Output |
| series: | LTC1992 |
| shutdown: | No Shutdown |
| single supply voltage (max) | 11(V) |
| single supply voltage (min) | 2.7(V) |
| single supply voltage (typ) | 3/5/9(V) |
| sr - slew rate: | 2 V/us |
| subcategory: | Amplifier ICs |
| supply voltage - max: | 11 V |
| supply voltage - min: | 2.7 V |
| unity gain bandwidth product (typ) | 4(MHz) |
| voltage gain db | 80(dB) |
| vos - input offset voltage: | 250 uV |
0.0
общая оценка
Всего 0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
Отзывов нет
Компания ООО "Телеметрия"
- Название организации: ООО "ТЕЛЕМЕТРИЯ" Юридический адрес организации: Российская Федерация, 664043, Иркутская область, г. Иркутск, ул. Маршала Конева, дом 38 ИНН 7536172565 КПП 381201001 ОГРН 1187536004215 Расчетный счет 40702810010000426573 Банк АО «Тинькофф Банк» БИК банка 044525974 ИНН банка 7710140679 Корреспондентский счет банка 30101810145250000974 Юридический адрес банка 127287, г. Москва, ул. Хуторская 2-я, д. 38А, стр. 26












