- Обзор
- Характеристики
- Отзывы (0)
- Реквизиты
ЭлектроэлементLT6600-20 - Very Low Noise, Differential Amplifier and 20MHz Lowpass Filter
| Информация о производителе | |
| Производитель | Analog Devices |
| Основные | |
| Дата загрузки | 05.05.2024 |
| Время загрузки | 21:54:17 |
| Бренд | Analog Devices |
| Вес и габариты | |
| cmrr - common mode rejection ratio: | 66 dB |
| dual supply voltage (max) | ±5.5(V) |
| dual supply voltage (min) | ±1.35(V) |
| dual supply voltage (typ) | ±5(V) |
| en - input voltage noise density: | 15 nV/rtHz |
| filter type | Low Pass Filter |
| ib - input bias current: | -50 uA |
| категория | Электронные компоненты/Микросхемы |
| manufacturer: | Analog Devices Inc. |
| maximum operating temperature: | +85 C |
| minimum operating temperature: | -40 C |
| mounting style: | SMD/SMT |
| number of channels: | 1 Channel |
| number of circuits | 1 |
| operating supply current: | 46 mA |
| operating temperature classification | Industrial |
| operating temperature (max) | 85C |
| operating temperature (min) | -40C |
| package/case: | SOIC-8 |
| package type | SOIC N |
| packaging | Rail/Tube |
| packaging: | Tube |
| партномер | 8002983246 |
| power supply requirement | Single/Dual |
| product: | Differential Amplifiers |
| product category: | Differential Amplifiers |
| product type: | Differential Amplifiers |
| rad hardened | No |
| single supply voltage (max) | 11(V) |
| single supply voltage (min) | 2.7(V) |
| single supply voltage (typ) | 3/5(V) |
| subcategory: | Amplifier ICs |
| supply voltage - max: | 11 V |
| supply voltage - min: | 2.7 V |
| vcm - common mode voltage: | 3 V |
| вес, г | 0.29 |
0.0
общая оценка
Всего 0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
Отзывов нет
Компания ООО "Телеметрия"
- Название организации: ООО "ТЕЛЕМЕТРИЯ" Юридический адрес организации: Российская Федерация, 664043, Иркутская область, г. Иркутск, ул. Маршала Конева, дом 38 ИНН 7536172565 КПП 381201001 ОГРН 1187536004215 Расчетный счет 40702810010000426573 Банк АО «Тинькофф Банк» БИК банка 044525974 ИНН банка 7710140679 Корреспондентский счет банка 30101810145250000974 Юридический адрес банка 127287, г. Москва, ул. Хуторская 2-я, д. 38А, стр. 26









